TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siedem filarów zdrowego życia

Ocena:
(3 opinii)

Czy można w 50 dni poprawić stan swojego zdrowia? Badania naukowe potwierdzają, że zdrowe odżywianie i odpowiedni styl życia pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby serca o ponad 80%, a choroby nowotworowej - o 60%. Wiele osób uważa, że skłonność do zapadania na pewne choroby ma podłoże genetyczne i jest odziedziczona. Jednak prawdziwą przyczyną kłopotów ze zdrowiem może być wyniesiony z domu niewłaściwy styl życia i odżywiania. Czas na zmiany. Zacznij świadomie dbać o własne zdrowie.

Dr Don Colbert zaprasza w 50-dniową podróż po zdrowie. Dowiesz się od niego, jak w każdym kolejnym dniu dokonywać niezbędnych zmian w życiu. Twoje zdrowie jutro zależy od twoich wyborów dzisiaj.

  • Jaki jest stan twojego zdrowia dzisiaj?
  • A jaki będzie za kilkanaście lat?
  • Czy możesz coś w nim zmienić na lepsze? A jeśli tak, to co?
  • Czy wiesz, jak wzmocnić swój organizm?

A gdybyś w 50 dni odzyskał siły witalne, poczuł się zdecydowanie lepiej, zredukował stres, mógł zapobiec chorobom, stał się efektywniejszy w pracy i bardziej zadowolony z każdego dnia? Don Colbert przypomina nam wszystkim ponadczasowe, spisane na kartach Biblii zasady życia w zdrowiu - jego filary. Są nimi: woda, sen i odpoczynek, żywa żywność, ćwiczenia fizyczne, detoksykacja, suplemantacja diety i radzenie sobie ze stresem. To na nich będziesz wznosił - dzień po dniu - gmach zdrowia.

Don Colbert - lekarz rodzinny i specjalista w dziedzinie żywienia człowieka. W swojej praktyce kładzie duży nacisk na profilaktykę, głęboko przekonany, że jest ona równie ważna jak leczenie. Miliony ludzi odzyskały dzięki niemu radość życia w zdrowiu. Jest autorem wielu bestsellerów.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

siedem filarów zdrowego życia

Ogólnie dobra. Informacje na temat cholesterolu niezgodne z aktualną wiedzą.Również inform,dotycząca konsumpcji jaj nieścisła. Dużo wiadomości na temat rynku konsumpcyjnego Ameryki, ale to jest naturalne. Książki do końca jeszcze nie przeczytałem.

autor opinii: Andrzej Bąkowski

Książka która uświadamia ile popełnia się błędów w codziennym odżywianiu i podaje wskazówki jak w prosty sposób można poprawić stan swojego zdrowia.

autor opinii: Józef Świderski

Bardzo pomocna ,duzo informacji.

W mojej sytuacj(choruje na MCS, CFS, FMS)gdze normalne zycie jest uzaleznione od zdrowej zywnosci,zdrowych srodkow pielegnacji ciala,zdrowego srodowiska,ksiazka "Siedem filarow zdrowego Zycia" dr. Don Colberta pokazuje mi droge jak sie uchronic przed dalszymi zatruciami, i polepszyc stan mojego zdrowia. Radze przeczytac ta ksiazke i dostosowac sie do rad Dr. Colberta.Tym sposobem mozna uchronic sie przed smiertelnymi chorobami. Szkoda,ze tak pozno dowiedzialam sie o tej ksiazce.

autor opinii: Hanna Klakus

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Don Colbert
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 160x230
EAN: 9788374921862
ISBN: 9788374921862
ID: 209776

Zobacz również

Siedem filarów zdrowego życia
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...