TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Skąd się biorą dzieci?

Ocena:
(3 opinii)

Książka dla dzieci od 10 roku życia.

Bohaterowie komiksu szczerze i z humorem odpowiadają na pytania dzieci dotyczące seksualności i miłości. Książka zawiera wiele ciekawych historii, obrazków i przykładów dotyczących powstawania życia.

PIERLUIGI DIANO ur. w 1961 r. w Rzymie. Mieszka w Mediolanie z żoną Paolą i dwoma synami. Jest lekarzem rodzinnym, ale również dziennikarzem-publicystą i ilustratorem.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

W kwestii przekazania wiedzy o płciowości jest to pozycja bardzo warta polecenia. Ładnym i konkretnym językiem opisuje rzeczywistość, autor dystansuje się od niepotrzebnych mitów na temat poczęcia i rozwoju człowieka i ogólnie tematów związanych z płcią i powstawaniem człowieka. Przede wszystkim poważnie traktuje dzieci l nastolatków oraz ich naturalną przecież ciekawość w tym temacie. Przy tym komiks bywa zabawny :)

autor opinii: Magdalena K.

Bardzo dobra

Dobra pozycja, wyczerpująca temat dojrzewania, miłości mężczyzny i kobiety, aktu płciowego i poczęcia dziecka. Napisana w niezwykle dokładny sposób jednocześnie przystępnym i ładnym językiem. Polecam rodzicom dzieci wchodzących w okres dojrzewania i samym nastolatkom. Autor z szacunkiem podchodzi do płciowości, wielokrotnie podkreślając wagę małżeństwa w budowaniu dobrych relacji płciowych.

autor opinii: Monika Janik

Polecam na lekturę Z dzieckiem

co najmniej 12 letnim

autor opinii: Grzegorz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Pierluigi Diano
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 230x160
EAN: 9788374823470
ISBN: 978-83-7482-347-0
ID: 178962

Zobacz również

Skąd się biorą dzieci?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...