TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Skarby Mszy Świętej. Katechezy dla klas II-III szkoły podstawowej

Ocena:
(4 opinii)

Katechezy dla klas II-III szkoły podstawowej.

Publikacja "Skarby o Mszy Świętej" adresowana jest szczególnie do katechetów przygotowujących dzieci do przyjęcia Eucharystii. Materiały te mogą być pomocne zarówno w nauczaniu religii w szkole, w katechezie parafialnej, jak i w katechezie rodzinnej.

Myślą przewodnią autorów jest stwierdzenie, że w każdej Mszy Świętej Bóg chce nas obdarować swoimi darami. Dary Boga są tu nazwane "skarbami". W każdej Mszy Świętej możemy te niewidzialne "skarby" odkrywać i przyjmować do serca.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Niewątpliwie oryginalna forma i bogactwo propozycji metodologicznych stanowi pionierską pozycję skierowaną nie tylko do dzieci, lecz również dorosłych. Pozycja została przetłumaczona na różne języki i już jest świadectwem nowej ewangelizacji, która znaczy wydobywać rzeczy stare i nowe ze skarbca Kościoła. Skarby te są do odkrycia, aby poznać pełną historię świata i osobistego życia każdego z nas.

ks. dr hab. Andrzej Kiciński, prof. KUL

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

dobra pozycja

Ciekawie opracowane katechezy,przydają się bardzo przy prowadzeniu spotkań dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w parafii. Brakuje tylko materiałów w formacie nadającym się już do kserowania ale ten mankament da się przeżyć poza tym bardzo polecam.

autor opinii: s. Nikodema

Polecam

Konspekty zawarte w tej książce bardzo pomogły mi w przeprowadzeniu katechez w klasie 3. Myślę, że z powodzeniem można je zastosować zarówno w klasie 4, jak i w 5.

autor opinii: Renata

Niezawodna pomoc w zrozumieniu przez dzieci Mszy Świętej.

autor opinii: Ewelina

Jak już pisałam przy zeszycie dziecka że pomysł bardzo ciekawy i konkretny. Uważam że wzory pomocy mogłyby być w formacie A4 już gotowe do kserowania - bo są ale zbyt małe, trzeba samemu powiększać

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: Zbigniew Barciński, Jerzy Piasecki, Małgorzata Piasecka, s. Beata Sarba USJK
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 72
EAN: 9788393201082
ISBN: 978-83-932010-8-2
ID: 445208

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Skarby Mszy Świętej. Katechezy dla klas II-III szkoły podstawowej Skarby Mszy Świętej. Katechezy dla klas II-III szkoły podstawowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...