TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słowo. Ilustrowane wydanie Nowego Testamentu

Poznaj ekskluzywne i zarazem nowatorskie wydanie Nowego Testamentu zatytułowane "Słowo".

Książka została zaprojektowana przez twórców należących do ruchu Hillsong, znanego na całym świecie z poruszających pieśni uwielbienia tłumaczonych na wiele języków i śpiewanych przez chrześcijan ze wszystkich kościołów i wspólnot.

Skoro współcześni ludzie komunikują się ze sobą przede wszystkim za pomocą obrazów, dlatego autorzy "Słowa" stworzyli Biblię inną niż wszystkie pełną intrygujących fotografii i przyciągających wzrok ilustracji.

Ta intrygująca i niezwykle atrakcyjna oprawa przypominająca kolorowy magazyn przybliża treści Pisma Świętego i zachęca do częstej lektury nie tylko w niedzielę, nie tylko w kościele, lecz także w domowym zaciszu, na ławce w parku, przy kawiarnianym stoliku, w podróży, indywidualnie i w gronie przyjaciół.

Jednak książka "Słowo" zawiera nie tylko zrozumiały, napisany współczesnym językiem tekst biblijny. Znajdziesz tam także pomocne komentarze i wstępy do poszczególnych ksiąg oraz objaśnienia kluczowych tematów teologicznych, takich jak Boży plan dla naszego życia, grzech, łaska, Ewangelia i zbawienie w Jezusie Chrystusie.

Książka "Słowo" to zaproszenie do zatrzymania się pośród zgiełku codzienności, po to by wsłuchać się w Boży głos i doświadczyć osobistego spotkania ze Stwórcą.

Tekst Pisma Świętego został przetłumaczony z języków oryginalnych przez Ewangeliczny Instytut Biblijny pod kierunkiem Piotra Zaremby.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 343x163
EAN: 9788361097709
ISBN: 9788361097709
ID: 416558

Zobacz również

Słowo. Ilustrowane wydanie Nowego Testamentu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...