TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słowo które przenika. Ewangelia dla każdego

Wielu kierowników duchowych (o ile nie każdy) zaleca, aby Pismo Święte czytać bez pośpiechu, by się nim delektować i pozwolić swojemu sercu bić w rytmie Ewangelii.

Właśnie to proponuje ks. Andrzej Draguła, który sam komentuje Ewangelię bez pośpiechu. Razem z nim możesz uważnie przyjrzeć się pojedynczym słowom i zastanowić się, co one oznaczają dla Ciebie - człowieka żyjącego w XXI wieku.

Andrzej Draguła to ksiądz diecezji zielonogórsko‑gorzowskiej, publicysta religijny, członek redakcji kwartalnika „Więź”. Jest doktorem habilitowanym teologii i profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Autor książek: Eucharystia zmediatyzowana, Ocalić Boga. Szkice z teologii sekularyzacji, Copyright na Jezusa. Język, znak, rytuał między wiarą a niewiarą, Bluźnierstwo. Między grzechem a przestępstwem, Emaus. Tajemnice dnia ósmego, Czy Bóg nas kusi? 55 pytań o wiarę. W swojej twórczości i badaniach zajmuje się zagadnieniami z zakresu komunikacji religijnej.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: ks. Andrzej Draguła
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788327715265
ISBN: 9788327715265
ID: 404809

Zobacz również

Słowo które przenika. Ewangelia dla każdego
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...