TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Smaczny elementarz Cecylki Knedelek

Któż by nie chciał nauczyć się czytać! Trudno się więc dziwić, że Gąska Waleria też o tym marzyła! Chciała poznać wszystkie małe i wielkie litery, bo choć słuchanie opowieści i historyjek, które czytają nam inne osoby, jest bardzo przyjemne, to jednak nic, ale to nic i nikt, ale to nikt nie zastąpi umiejętności czytania.

Nie tylko można wtedy czytać książki o krasnoludkach i opowiastki o dziwnych stworkach, ale można też przeczytać szyld na cukierni Rurki z kremem – całą dobę i napis na koszulce Wyłącznie dla rudowłosej dziewczynki.

Dlatego właśnie Cecylka Knedelek postanowiła napisać „Smaczny elementarz”. Jak postanowiła, tak też zrobiła i oto gąska Waleria, mieszkańcy Starego Knedelkowa i wszystkie dzieci mogą wyruszyć w pełną wrażeń i przygód podróż do świata liter.

Ten wyjątkowy elementarz to znakomita pomoc edukacyjna wykorzystująca oryginalną i ciekawą... kulinarną metodę nauki czytania (poszczególne litery wycinane są z ciast, dzięki czemu dzieci szybko przyswajają i zapamiętują ich kształt).

To także pełna humoru i pasji książka, po którą dzieci chętnie będą sięgać i nie tylko w mig nauczą się liter, ale i pokochają czytanie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Joanna Krzyżanek
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 215x280
EAN: 9788376602271
ISBN: 978-83-7660-227-1
ID: 238023

Zobacz również

Smaczny elementarz Cecylki Knedelek
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...