TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spragnione dusze

Ocena:
(2 opinii)

Współczesny człowiek doszedł do wniosku, że cuda nie są możliwe, anioły i demony to wymysły średniowiecza, a umysł ludzki jest tylko sumą procesów zachodzących w mózgu, a więc z chwilą śmierci wszystko się kończy.

W książce przedstawione są eksponaty z Muzeum Dusz Czyśćcowych w Rzymie i ślady dłoni na korporale z Jasnej Góry. Przytaczamy fascynujące relacje o kontaktach z duszami czyśćcowymi. Uchylamy rąbek zasłony spowijającej głębokie tajemnice czyśćca. Pokazujemy na 42 ilustracjach niezwykłe ślady pozostawione przez dusze przebywające w czyśćcu.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo dobra książka

Bardzo dobra książka ale może być ciężka psychicznie dla osób bez przygotowania.Dobrze jest najpierw zapoznać ze streszczeniem książki bo może okazać się dla osób bardziej wrażliwych wstrząsająca.Jednak bardzo polecam po przygotowaniu

autor opinii: Barbara Sołtysiak

Ostrożnie

Z pewnością nie powinno się sięgać po tę książkę z czystej tylko ciekawości.Podczas gdy ją czytałam moi domownicy zaglądali do niej i najczęściej odkładali przerażeni.Dla osób, którym szczególnie bliskie są dusze czyścowe,które czują w sobie potrzebę wspomagania wszelkimi siłami Kościoła Cierpiącego to lektura przynosząca pokój i pocieszenie.Przesłanie niezwykłe, ale też bardzo mocne. Utwierdza mocno w przekonaniu jak ważna jest nasza pamięć modlitewna o zmarłych.

autor opinii: Małgosia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rosikon Press
Autor: Gerard J.M. van den Aardweg
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 165x240
EAN: 9788388848599
ISBN: 9788388848599
ID: 77474

Zobacz również

Spragnione dusze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...