TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Steve Jobs. Gdzie pada jabłko

Jay Elliot, były wiceprezes Apple Computer i bliski współpracownik Steve`a Jobsa, zdradza szczegóły jego zadziwiającej kariery. Opisuje ważne wydarzenia z życia zawodowego tego wizjonera i geniusza biznesu informatycznego, od powstania przełomowych produktów - jak Apple II i Macintosh - poprzez jego odejście z firmy, a potem odrodzenie, powrót do steru Apple`a i związki z Pixarem, aż po rozwój iPoda, iPhone`a i iPada.

Przedstawia fragmenty ekskluzywnych wywiadów z postaciami kluczowymi dla historii Apple Computer i ukazuje mniej znany wizerunek Jobsa "poza sceną", prawdziwego Steve`a, widzianego oczami tych, którzy z nim pracowali - podczas spotkań związanych z rozwojem produktu, w pracowniach projektowych i w trakcie rozgrywek na posiedzeniach zarządu.

Opisuje także życie Jobsa poza Doliną Krzemową - Steve`a "genialnego dzieciaka", który raz na zawsze zmienił sposób, w jaki pracujemy, bawimy się, konsumujemy i komunikujemy. Wszystko po to, by pokazać czytelnikom, jak postępować w życiu i jak budować karierę zawodową, biorąc za przykład wyzwania, jakie podejmował Jobs i jego kolejne triumfy. Ten Iprzewodnik dla nowej generacji pokazuje jasno i przekonująco, co robić, by "być jak Steve Jobs".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bukowy Las
Autor: Elliot Jay, William L. Simon
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788362478507
ISBN: 9788362478507
ID: 211394

Zobacz również

Steve Jobs. Gdzie pada jabłko
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...