TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święta Joanna Beretta-Molla

Ocena:
(3 opinii)

Modliła się, pracowała, odpoczywała. Można powiedzieć, że wszystko w jej życiu było na swoim miejscu. Jako lekarz troszczyła się o ciało, ale nie zapominała o potrzebach duszy. Jako chrześcijanka zajęta była sprawami duszy, ale nie gardziła ciałem. Małżeństwo nie było dla niej przeszkodą w drodze do Boga. Było ono... sposobem podążania tą drogą.

Nie zdawałem sobie sprawy, że żyję obok świętej — oświadcza inżynier Molla. — Była taka... zwyczajna. Kochała życie, mnie i dzieci. Na pewno byłaby dumna z Joanny, która jest lekarzem, tak jak ona. Przeżyłem z nią siedem cudownych lat i nie żałuję ani chwili.

Pior Molla doczekał zarówno beatyfikacji, jak i kanonizacji swej żony. Dziś do świętej pani doktor modlą się nie tylko matki oczekujące dziecka, ale i lekarze, narzeczeni, małżonkowie...

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Jak mama staje się świętą

Ubogacająca nasze dzieci książka o świętej Joannie Beretta Molla. Polecam do wspólnego czytania i oglądania przez całą rodzinę. Przystępnie i estetycznie podane najważniejsze informacje i przesłanie życia święte.j

autor opinii: Katarzyna Kandybo

Pozytywna

Serdecznie polecam zakup książek w Klubie Książki Tolle. Warto.

Warto

przydatne by w możliwie jak najbardziej przystępny sposób przybliżyć dzieciom i nie tylko postać tej wielkiej Świętej żony i matki:)

autor opinii: A.Mika

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Ewa Stadtmuller
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 24
Wymiar [mm]: 165x225
EAN: 9788374821063
ISBN: 9788374821063
ID: 102061

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Święta Joanna Beretta-Molla Święta Joanna Beretta-Molla
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...