TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Frankenstein Deana Koontza. Syn marnotrawny

Ocena:
(1 opinii)

A jeśli Mary Shelley się myliła? Jeśli doktor Frankenstein nie zginął z ręki monstrum, które powołał do życia, ale stał się geniuszem zła zdeterminowanym na tyle, by unicestwić niedoskonałą ludzką rasę i zastąpić ją tworami ze swego laboratorium?. Co by się wydarzyło, gdyby szalony wizjoner żył do dziś i mieszkał w Nowym Orleanie?

Uważany za genialnego naukowca i filantropa, powszechnie szanowany obywatel miasta wzbudza podejrzenia pary detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw. Dochodzą oni do wniosku, że zabójca nie jest zwykłym człowiekiem. Morduje, by odkryć to, czego nie potrafi znaleźć w sobie. Tymczasem do miasta przybywa tajemniczy Deukalion, pierworodny, marnotrawny "syn" doktora Frankensteina...

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

opis

Ta książka jest bardzo interesująca,jest w niej wielka ciekawość i bardzo emocjonalnie wciąga,czytałem ją bardzo wielką fascynacją i zaciekawieniem,co będzie w następnej części,a teraz wiem co jest w drugej części i poszukuje trzeciej,polecam tę ksiąrzke.

autor opinii: Kasprzyk Robert

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Prószyński
Autor: Dean Koontz, Kevin J. Anderson
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 146mmx225
EAN: 9788374693844
ISBN: 83-7469-384-3
ID: 34923

Zobacz również

Frankenstein Deana Koontza. Syn marnotrawny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...