NAJLEPSZE PREZENTY NA ŚWIĘTA

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szpaku. Metody pracy księdza Andrzeja Szpaka z młodzieżą różnych dróg

Ocena:
(1 opinii)

Opracowanie jest pierwszą źródłową monografią pedagogiczną ukazującą metody i formy działalności nieprzeciętnego kapłana i salezjanina ks. A. Szpaka.

Należy do tych prac naukowo-dokumentacyjnych, które przez niekwestionowany charakter praktyczny pozostają zawsze aktualne. Przydatna dla wychowawców, którzy poszukują nowatorskich metod dotarcia i skutecznego oddziaływania na młodych ludzi. Jest swego rodzaju "itinerarium" dla podejmujących wyzwania pracy pedagogicznej z nieszablonową młodzieżą.

Autorka zebrała liczne źródła, od naukowych, poprzez dzieła literackie, artykuły prasowe po wydawnictwa alternatywne i niepublikowane zapiski duszpasterskie oraz liczne relacje bezpośrednich świadków działalności ks. Szpaka. Niekwestionowana jest merytoryczna wartość poznawcza zaprezentowanego materiału.

Dr Karolina Kmiecik-Jusięga włożyła ogrom pracy w dotarcie do świadków i źródeł obejmujących okres czterdziestoletniej działalności Księdza.

Praca ukazuje nie tylko historyczne uwarunkowania duszpasterstwa hipisów, ale rodzi możliwość wykorzystania wieloletnich doświadczeń duszpasterskich w obliczu współczesnych wyzwań pedagogiczno-pastoralnych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Wartościowa książka o wartościowym człowieku

Zakupiłam książkę z sentymentu do ks. Andrzej Szpaka, jest dla mnie wspaniałą pamiątką i wskazówką dalszej drogi.

autor opinii: Joanna B.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Karolina Kmiecik-Jusięga
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 308
EAN: 9788377679654
ISBN: 978-83-7767-965-4
ID: 288000

Zobacz również

Szpaku. Metody pracy księdza Andrzeja Szpaka z młodzieżą różnych dróg
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...