TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka motywacji

Ocena:
(11 opinii)

Lektura obowiązkowa każdego szefa, rodzica, nauczyciela. Sztuka motywacji uczy, jak wydobyć z ludzi to, co w nich najlepsze. Formułuje 12 zasad, które mają to umożliwić, m.in.: zauważaj potrzeby drugiego człowieka, wysoko ustawiaj poprzeczkę doskonałości, okazuj uznanie i chwal osiągnięcia, potrzebę współzawodnictwa wykorzystuj w sposób umiarkowany.

Książka przekazuje prostą, praktyczną wiedzę o tym, jak wydobywać tkwiące w każdym człowieku zasoby twórcze, jak uwierzyć w siebie i w innych, jak kierować ludźmi, a także jak ich wychowywać, by unikali frustracji, lecz przeciwnie — by byli zadowoleni ze swych dokonań.

Każda z proponowanych zasad jest przez autora niezwykle bogato i starannie rozwinięta. Całość pozbawiona mentorskiego tonu, napisana z serdeczną i przyjacielską troską. Naprawdę fascynująca lektura!

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacja

Usłyszałem o tej książce od pewnego milionera (rentiera) Człowieka sukcesu. Wiele książek, które polecał, po przeczytaniu diametralnie wpływało na moje życie. Tym razem nie było inaczej. ,,Sztuka motywacji''?? TAK. Im szybciej ją przeczytasz tym prędzej poznasz tajniki, dlaczego ludzie, którzy nie umieli znaleźć swojej drogi życiowej, zaczynają odnosić sukcesy.

autor opinii: Tomasz Gródecki

ok

przesyłka doszła bez problemu, a książka to klasyk:)

autor opinii: Paweł

pozytywna

Bardzo szybka obsługa wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam tego sprzedawcę

autor opinii: Małgorzata Bera

szkuka motywacji

Jedyna książka na rynku, jaką znalazłam, która uczy pozytywnego motywowania. Wykorzystuję te umiejętności w swojej pracy jako terapeuta. Polecam wszystkim osobom kierującym innymi ludźmi oraz pragnącym pogłębiać rozwój osobisty.

autor opinii: Wioletta Trybuła

Pozytywna

Fajna książka.

Świetna!

Gorąco polecam tę książkę dla każdego . To rodzaj uniwersalnego przewodnika . Uczy jak być optymistą i cieszyć się życiem..

autor opinii: Dorota Stokłosa

polecam:)

Bardzo przyjemnie się ją czyta, dużo mądrych rad i sposobów postępowania, które (jeśli człowiek stara się wcielać w życie) działają. Zdecydowanie książka dla każdego! :)

autor opinii: Agnieszka

Potrzebna ksiazka szczegolnie dla poczatkujacych menedzerow.Dobrze poukladana i latwa do przyswojenia.Tak naprwde stanowi poczatek drogi

autor opinii: Tomasz Kruk

Jestem bardzo zadowolony z Waszej internetowej księgarni. Znalazłem na niej wiele ciekawych, interesujących i mądrych książek. Mogę Wam pogratulować za pomysł:). Mam nadzieję, że jako wasz czytelnik i klient w jednej osobie:)zawsze znajdę coś ciekawego dla siebie:).

autor opinii: Michał Filipiak

warta polecenia

Autor w dość zwięzły i syntetyczny sposób przedstawia metody oddziaływania na innych. W 12 krokach pokazuje, jak z ludzi wydobyć to, co w nich najlepsze. Pisarz zachęca do posługiwania się "narzędziami" opartymi o zdrowe zasady.

autor opinii: Dariusz Stachowiak

pozytywny

wszystko ok, polecam serdecznie

autor opinii: dorota dara

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Alan Loy McGinnis
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788385435112
ISBN: 83-85435-11-5
ID: 29416

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka motywacji Sztuka motywacji
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...