TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Teraz i w godzinę śmierci

Przekonaj się, czy Maryja, zachęcając świat do odmawiania różańca, podarowała mu najlepszą broń w walce ze złem!

Film rozpoczyna się od historii młodego amerykańskiego żołnierza, który został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi wznosi różaniec… Chwilę tę ujęto na niezwykłej fotografii.

To właśnie ona staje się inspiracją dla dwóch polskich filmowców: Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka, do wyruszenia w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, by przekonać się, czy naprawdę – jak twierdzą katolicy – modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii.

  • Czy to prawda, że to krucjata różańcowa spowodowała, że z Austrii wycofały się wojska sowieckie, a modlitwa różańcowa setek tysięcy demonstrantów spowodowała upadek Ferdynanda Marcosa na Filipinach?
  • Czy sprawdza się mistyczna wizja nigeryjskiego biskupa, że Boko Haram w jego kraju zostanie pokonane dzięki modlitwie różańcowej?
  • Czy milion białych różańców przywróci pokój na Ukrainie?

Poznaj przepiękną opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa – modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe…

Zobacz zwiastun!

Poznaj opinie widzów o tym filmie

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: Mariusz Pilis, Dariusz Walusiak
Rok wydania: 2017
EAN: 9788375699968
ID: 392345

Zobacz również

Książka wyróżniona Teraz i w godzinę śmierci
25.13 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...