TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ucząc się żyć po utracie ukochanej osoby

Ocena:
(6 opinii)

Napisałam tę książkę dla wdów i wdowców, ale również dla takich osób, które nigdy nie wyszły za mąż, oraz dla takich, które muszą żyć same po rozwodzie. Obie rzeczy, żałoba i proces uzdrowienia, potrzebują czasu. Nie ma drogi na skróty.

Ingrid Trobisch

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Negatywna

Treść książki bardzo mnie rozczarowała brakiem jakichkolwiek wskazań jak poradzić sobie po stracie męża..

Dlaczego wydawnictwo katolickie promuje pisarkę innej religii?
Żałuję,że ją kupiłam .

Na szczęście zdobyłam inne wartościowe książki o tej tematyce.

autor opinii: Cecylia Szyszka

Najwyższa jakość

Jestem bardzo zadowolona. To Księgarnia, której "się chce", wyjątkowy poziom obsługi - dziękuję i polecam.

autor opinii: MKK

Daje nadzieję

Świetna książka, skłaniająca do refleksji nad śmiercią oraz sensem życia po utracie najukochańszej osoby. Przeżycia autorki oddają cierpienie i ból, które się samemu przeżywa. Przytoczone fragmenty z Biblii wzmacniają wiarę w Boga i dodają otuchy. Książka daje siłę i nadzieję na przyszłość.

autor opinii: Ewa

Warta uwagi

Książkę "Ucząc się żyć po utracie ukochanej osoby" zakupiłam dla bliskiej mi osoby,która przeżywa śmierć ukochanego męża.Książkę czyta się dobrze,szybko-napisana przez życie doskonale oddaje ból po stracie ukochanej osoby.Można w niej znaleźć wiele cennych wskazówek, które są doskonałą terapią dla osoby przezywającej żałobę.Pozbawiona patetycznych morałów a jednocześnie ucząca-w skali od 1 do 6-zdecydowanie:6.

autor opinii: Agnieszka Tulowiecka

niezwykła pomoc w żałobie...

Książka ta pomogła mi lepiej zrozumieć słowa, że "Życie nasze nie kończy się, ale się zmienia... " Możemy i musimy żyć dalej dla siebie i dla osób, które z nami pozostały...po śmierci, po wypadku, po chorobie, rozwodzie czy wydarzeniu, które zmienia wszystko. Czasem w jednej chwili...wkraczamy w inne życie. a świat nadal istnieje, czasem ktoś jest dalej od zwykłych spraw, jakby obok,"wyłącza się" ale jeszcze żyje...i musi przeżyć trudny czas żałoby. Podaj mu swoją dłoń...bądż blisko...
Przypomina i uczy, jak podjąć nowe wyzwanie, jakie stawia przed nami życie, a konkretnie Stwórca, Pan życia i śmierci. Dobrze przeżyty każdy dzień, aby lepiej przeżyć całe życie, dni, które nam jeszcze zostały, a których jeszcze nie znamy... Aby potem dołączyć do tych, za którymi ciągle tęsknimy i przeżywamy trudną rozłąkę z nimi. Na ile dni , nie wiemy, ale ciągle mamy nadzieję, mocną wiarę i nadal ich kochamy...

autor opinii: Barbara Wołoszyn-Lipnicka

Ucząc się żyć po utracie ukochanej osoby"

Piękna opowieść o życiu, śmierci i o tym jak autorka radziła sobie z pustką po śmierci męża. Każda śmierć jest inna. Każda żałoba jest inna. Nieraz jedno zdanie, jeden cytat jest w stanie ulżyć w cierpieniu, zjednoczyć się z tymi, którzy czują podobnie. Polecam!

autor opinii: MaRIA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Ingrid Trobisch
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568830
ISBN: 9788372568830
ID: 130646

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ucząc się żyć po utracie ukochanej osoby Ucząc się żyć po utracie ukochanej osoby
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...