TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uczę się mówić, czytać i pisać poprawnie

Materiały przeznaczone są do prowadzenia ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę oraz do różnicowania głosek szeregów: szumiącego i syczącego w zdaniach, a także do usprawniania techniki czytania i pisania. Opracowane ćwiczenia stymulują rozwój języka, kształtują poprawną wymowę i umiejętność konstruowania zdań, eliminują błędy wynikające z wady wymowy, popełniane w czytaniu i w pisaniu, dając dziecku szansę na osiągnięcie dobrych wyników w nauce i sukces szkolny. Pomagają również rozwijać funkcje percepcyjno-motoryczne.

Pomoce mogą być wykorzystane przez osoby prowadzące zajęcia terapeutyczne z dziećmi, u których rozwój mowy nie został zakończony oraz przejawiającymi specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu. Materiały zawierają:

  • 29 plansz z kolorowymi obrazkami przedstawiającymi różne sytuacje oraz z rozsypanymi wyrazami tworzącymi zdania - podpisy do tych obrazków,
  • aneks z konturami kolorowych obrazków do kolorowania dla dzieci młodszych oraz ze zdaniami z lukami literowymi do uzupełnienia przez dzieci czytające i piszące.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: HARMONIA
Autor: Barbara Sawicka
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 94
Wymiar [mm]: 215x305
EAN: 9788371343452
ISBN: 978-83-7134-345-2
ID: 161622

Zobacz również

Uczę się mówić, czytać i pisać poprawnie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...