TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W ogniu miłości. Dookoła świata bez walizki

Książka „W ogniu miłości. Dookoła świata bez walizki” to nowe wydanie jednego z najbardziej znanych i popularnych tytułów związanych z ruchem Odnowy Charyzmatycznej.

Jest osobistym świadectwem posługi o. Émiliena Tardifa, który doświadczywszy działania Chrystusa w swoim życiu – przez uzdrowienie z ciężkiej choroby – głosił na całym świecie moc Ducha Świętego.

Niniejsza książka opowiada właśnie o tych podróżach, często podejmowanych zupełnie spontanicznie, pod wpływem Ducha... nawet bez spakowanej walizki.

Ogromną zasługą Ojca Tardifa jest odnowienie w wielu ludziach, pochodzących z wielu krajów świata, mocnej wiary w to, że moc Ducha Świętego może dotknąć nas również dziś. O. Tardif zapewnia nas, że Jezus żyje. W naszych czasach, tak jak dwa tysiące lat temu, daje nam swoje znaki, dokonuje uzdrowień i obdarza radością.

O. Émilien Tardif obdarzony był nadzwyczajnym charyzmatem modlitwy za chorych. Wiele uzdrowień dokonało się właśnie dzięki jego modlitewnej posłudze.

Świadectwa tych wydarzeń zostały opisane w niniejszej książce. Sam o. Tardif – nieco żartobliwie – swoją rolę w uzdrowieniu przyrównuje jednak wyłącznie do roli, jaką spełnił osiołek, który w Niedzielę Palmową na swoim grzbiecie wniósł Jezusa do Jerozolimy.

Niniejsza książka ukazała się w dziesiątą rocznicę śmierci o. Tardifa (zm. 8 czerwca 1999 r.). W roku 2007 rozpoczął się jego proces beatyfikacyjny.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Emilien Tardif, Jose H. Prado Flores
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788360040980
ISBN: 9788360040980
ID: 146894

Zobacz również

W ogniu miłości. Dookoła świata bez walizki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...