TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wbrew nadziei. Gdy koniec jest początkiem...

Są w życiu takie wydarzenia, które zmieniają prawie wszystko. Sprawiają, że to, co znaliśmy do tej pory staje pod znakiem zapytania. Są zdarzenia, z których chcielibyśmy się obudzić, jak ze złego snu. W których zdaje się, że już nie ma nadziei.

Z takimi realiami przychodzi zmierzyć się bohaterce tej książki, Wiktorii. Dla niej jest to śmiertelna choroba, która zmienia całkowicie jej dotychczasowe życie.

I choć imię głównej postaci tej powieści nawiązuje do zwycięstwa, rzeczywistość stawia ją w miejscu przegranej, w którym pozostaje jedynie potężny ból, żal i bezradność. I kiedy okoliczności krzyczą - "to koniec" - okazuje się, że nie wszystko zostało jeszcze powiedziane... Że to dopiero początek... Że nawet w najtrudniejszej sytuacji w życiu jest droga, która prowadzi do zwycięstwa.

To książka nie tylko dla tych, którzy mierzą się z chorobą, ale dla każdego człowieka, który musi pokonać w życiu trudności. Który potrzebuje siły. Który pyta o sens. To książka o walce człowieka. O zmaganiu. O powstawaniu z upadku. O nadziei i sile, której potrzebuje każdy.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Agnieszka Kubicka
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 160x230
EAN: 9788363271114
ISBN: 9788363271114
ID: 260967

Zobacz również

Wbrew nadziei. Gdy koniec jest początkiem...
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...