TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara a cierpienie

Ocena:
(3 opinii)

Celem książki jest ukazanie chorym i ich rodzinom, że każde cierpienie jest potrzebne, chociaż nie zawsze je rozumiemy. Jego sens zna Bóg.

Może okazać się, że choroba jest błogosławionym czasem rekolekcji, dojrzewania wiary, wzrastania w pokorze, uczenia się akceptowania każdego człowieka, wreszcie - szansą na nawrócenie innych poprzez milczące świadectwo wiary.

Jeśli cierpieć, to tylko z Chrystusem, który kocha nas niepojętą miłością od zawsze, niezależnie od tego, jacy jesteśmy.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Czym jest cierpienie i jaka jest moja wiara?

Uważam,że książka jest w pewnym sensie drogowskazem ,który prowadzi nas przez nasze życie. To czy jesteśmy blisko Boga ,czy w różnych jego etapach oddalamy się jest naszym wyborem,bo przecież mamy wolną wolę. Książka pozwala nawet osobie ,która jest na różnych zakrętach wrócić na właściwą drogę. Nie nakazując,nie zmuszając .Poprzez świadectwa z życia różnych ludzi utwierdza w przekonaniu, że poprzez cierpienie ,doświadczając choroby zadajemy pytanie :czy wierzę?jaka jest ta moja wiara?I wtedy poznajemy,że cierpienie ma sens i umacnia nas w wierze.Polecam wszystkim -tym wierzącym i tym szukającym odpowiedzi.

autor opinii: Mariola Grela

Wiara a cierpienie

Dzięki tej książce łatwiej jest zrozumieć sens cierpienia a wiara w Boga sprawia że człowiek jest w stanie łatwiej przejść przez trudne momenty swojego życia.

polecam

autor opinii: Zofia Kondej

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Ireneusz Łukanowski SAC, Barbara Zielonka
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 208
EAN: 9788370318734
ISBN: 978-83-7031-873-4
ID: 445562

Zobacz również

Wiara a cierpienie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...