TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte Starego Testamentu (CD mp3)

Ocena:
(3 opinii)

Pismo Święte Starego Testamentu według najnowszego przekładu z języków oryginalnych (tzw. Biblii paulistów), tym razem do słuchania jako audiobook na 6. płytach CD MP3.

Poszczególne księgi biblijne poprzedzone zostały komentarzami znanych polskich biblistów.

Na opakowaniu tytuł wytłoczony alfabetem Braille’a, co umożliwi osobom niewidzącym szybką identyfikację płyty. Od teraz biblijna historia zbawienia może towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie jesteś. W domu, w podróży, kiedy pracujesz i kiedy odpoczywasz!

Komentują: s. dr Judyta Pudełko PDDM, ks. prof. dr hab. Krzysztof Bardski, ks. dr Mirosław Jasiński, ks. dr hab. Waldemar Linke CP, Abp Henryk J. Muszyński, ks. prof. dr hab. Janusz Nawrot, ks. dr Krzysztof Siwek.

Czytają: Dariusz Kowalski, Andrzej Kozioł, Andrzej Mastalerz, Zbigniew Moskal, Rafał Porzeziński, Wojciech Żołądkowicz. Czas trwania: 87 godz. 7 min.

Sięgnij również po Nowy Testament do słuchania na płytach.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Realizacja zamówienia godna polecenia-szybko na czas . Teksty BIblijne nagrane na 6 plyt. Czyste nagrania dobrzy lektorzy Wspanialy prezent dla zapracowanych

autor opinii: Anna Wnuk

Oprócz czasu ważna jest też interpretacja

Wiele lat temu nastawiałam budzik, by ok. 7.20 nie zapomnieć i wysłuchać w radio Józef tekstu Biblii czytanego przez lektora - wreszcie znalazłam,. Słucham w samochodzie jadąc do pracy. Uspokajam się na cały dzień i nabieram pozytywnej energii. Polecam. Lektura wieczna jak życie. Codziennie odkrywana na nowo.

autor opinii: Maria Uliasz

Korzystny zakup

Czekałam na wydanie Starego Testamentu w wersji audio. Kupiłam chłopakowi na prezent. Wszystko pięknie poskładane, bodajże na 6-ciu płytach. Dla niewidomych, kierowców, "słuchowców", tych, którzy potrafią się skoncentrować i jednocześnie pracować i "czytać". Lektorzy mówią powoli, w sam raz, dzięki temu się nadąża, a jednocześnie człowiek się nie wytrąca. Miejscami słucha się tego jak baśni z morałem, bo to wydanie św. Pawła. Tłumaczenie jest odświeżone, to współczesny język. Warto, polecam!

autor opinii: Asia

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2014
EAN: 9788377974353
ID: 307830

Zobacz również

Książka wyróżniona Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte Starego Testamentu (CD mp3)
51.13 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...