TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielka księga gier i zabaw

Gry i zabawy są głównym zajęciem w okresie wczesnego dzieciństwa i świetną formą rozrywki. Podczas zabawy dziecko rozwija się fizycznie i emocjonalnie, jednocześnie ćwiczy zdolności intelektualne i refleks. Poza tym organizowanie gier i zabaw to jeden z najmilszych sposobów spędzania wolnego czasu z rodziną, w szkole, z przyjaciółmi, a nawet samotnie. Bawiąc się, cieszymy się z towarzystwa innych osób.

Kasza książka stanowi zbiór gier i zabaw przeznaczonych dla dzieci w wieku od trzech lat, młodzieży i dorosłych. Niektóre z przedstawionych tu propozycji nie wymagają nawet, aby dziecko podnosiło się z krzesła, inne stwarzają możliwość „wybiegania się”, lecz są też takie, w których można wykazać się umiejętnością wysławiania, zręcznością i poczuciem humoru.

Książka została podzielona na trzy główne części zawierające: zabawy intelektualne, zabawy w domu i zabawy na świeżym powietrzu. Jest to tylko ogólny podział, bo gry te nie mają sztywnych reguł i wszystkie z nich można w razie potrzeby dostosować do konkretnych sytuacji.

Mamy nadzieję, że książka ta będzie przydatnym i wygodnym narzędziem, które wykorzystają Państwo do organizowania wolnego czasu i że będzie służyła do tego, do czego powinna: do zabawy.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Josep M. Allué
Rok wydania: 2002
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 280x215
EAN: 9788374425803
ISBN: 9788374425803
ID: 19198

Zobacz również

Wielka księga gier i zabaw
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...