TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją

Czy wiesz, że... człowiek imieniem Jabes występuje w Biblii tylko raz? Mimo to zostawia nam niezapomnianą naukę. Nie tylko potrafił modlić się do Boga całym sercem, bezpośrednio. Ale też zwracał się do Niego własnymi słowami...

Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

1 Krn 4,10

Jaką odwagę miał Jabes! Zwłaszcza w czasach, w których żył. Wtedy nikt nie rozmawiał z Bogiem otwarcie i wprost. Wstyd było zwracać się słabemu człowiekowi do potężnego Boga. To było wręcz nie do przyjęcia. Ale on przełamał ten zwyczaj. On wiedział, jak Bóg go kocha.

Ty też tak możesz. Możesz mówić do Boga, prosto z mostu... prosić Go o więcej łask... ufać Mu, że otrzymasz to, o co prosisz... polegać na Nim w każdej sytuacji... rozwijać się w różnych dziedzinach i rozwijać swoje talenty przy Jego boku...

Boża miłość jest przeznaczona właśnie dla Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym, co masz, a co możesz jeszcze otrzymać od Boga... jeśli chciałbyś jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę... otworzyć oczy na różne sprawy... posłuchaj osoby obdarzonej niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga... posłuchaj Witka Wilka w jego audiobooku "Wilk o łasce".

Witek jest szczęśliwym mężem, ojcem czwórki dzieci i muzykiem. Przede wszystkim jednak znanym rekolekcjonistą. Już od 21 lat ożywia i umacnia wiarę wielu chrześcijan, także za granicą.

Słuchając jego audiobooka, dowiesz się:

  • dlaczego chociaż się starasz, nie potrafisz czasami zrozumieć Słowa Bożego?
  • dlaczego czasami możesz nie odczuwać Bożej miłości?
  • co zrywa Twoją relację z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą?
  • na jakie dwa sposoby Duch Święty jest w nas obecny?
  • jaki jest warunek otrzymania Ducha Świętego?

Sam sprawdź, czy "Wilk o łasce" poruszy także Twoje serce!

Witek to Świadek żyjącego i działającego Boga. Moim zdaniem to współczesny św. Paweł. Przyjaciel i świetny muzyk. Słuchanie Go grozi... nawróceniem.

Ks. Rafał Nitek SAC
Wszystko zaczęło się od jazzu... Nauczył mnie go słuchać i rozumieć. Potem pokazał mi Jezusa. Nauczył mnie poznawać Go, pragnąć i kochać. No a potem został moim mężem. I jestem teraz kochana i kocham mojego jedynego, wszechmocnego Boga, wspaniałego męża Wilka i 4 nasze Boskie prezenty: Judytkę, Dominika, Lenę i Samuela.

Sylwia Wilk, żona
Kiedy pierwszy raz usłyszałem Witka, pomyślałem »Chcę poznać tego gościa«. Zachwycił mnie przekazem i doświadczeniem wiary. Kiedy Go poznałem, przekonałem się, że autentycznie żyje tym, co przekazuje. Niech Pan błogosławi to dobre dzieło.

Ks. Jacek Dąbrowski
"Kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie" - Ap 22,17. Przyszedłem przypadkiem ale wracałem. Coś zaczęło we mnie kiełkować, coś dziwnego, bo po pierwszych słowach okazało się, że to nie jest ta sztampa, że to nie jest to, co słyszałem w kościele przez prawie 60 lat... Te osiem kolejnych tygodni seminarium wiary zmieniło moje spojrzenie. Pokazało mi obraz Boga inny od tego, który znałem z dzieciństwa, zaciekawiło i wprowadziło niepewność – co dalej. Czy to koniec? Teraz wiem, że chcę więcej, a to dopiero początek mojego nowego życia w Panu...

Jerzy Janasz

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Fundacja za Nim
Autor: Witek Wilk
Rok wydania: 2012
ID: 445224

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...