TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją

Ocena:
(30 opinii)

Czy wiesz, że... człowiek imieniem Jabes występuje w Biblii tylko raz? Mimo to zostawia nam niezapomnianą naukę. Nie tylko potrafił modlić się do Boga całym sercem, bezpośrednio. Ale też zwracał się do Niego własnymi słowami...

Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

1 Krn 4,10

Jaką odwagę miał Jabes! Zwłaszcza w czasach, w których żył. Wtedy nikt nie rozmawiał z Bogiem otwarcie i wprost. Wstyd było zwracać się słabemu człowiekowi do potężnego Boga. To było wręcz nie do przyjęcia. Ale on przełamał ten zwyczaj. On wiedział, jak Bóg go kocha.

Ty też tak możesz. Możesz mówić do Boga, prosto z mostu... prosić Go o więcej łask... ufać Mu, że otrzymasz to, o co prosisz... polegać na Nim w każdej sytuacji... rozwijać się w różnych dziedzinach i rozwijać swoje talenty przy Jego boku...

Boża miłość jest przeznaczona właśnie dla Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym, co masz, a co możesz jeszcze otrzymać od Boga... jeśli chciałbyś jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę... otworzyć oczy na różne sprawy... posłuchaj osoby obdarzonej niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga... posłuchaj Witka Wilka w jego audiobooku "Wilk o łasce".

Witek jest szczęśliwym mężem, ojcem czwórki dzieci i muzykiem. Przede wszystkim jednak znanym rekolekcjonistą. Już od 21 lat ożywia i umacnia wiarę wielu chrześcijan, także za granicą.

Słuchając jego audiobooka, dowiesz się:

  • dlaczego chociaż się starasz, nie potrafisz czasami zrozumieć Słowa Bożego?
  • dlaczego czasami możesz nie odczuwać Bożej miłości?
  • co zrywa Twoją relację z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą?
  • na jakie dwa sposoby Duch Święty jest w nas obecny?
  • jaki jest warunek otrzymania Ducha Świętego?

Sam sprawdź, czy "Wilk o łasce" poruszy także Twoje serce!

Witek to Świadek żyjącego i działającego Boga. Moim zdaniem to współczesny św. Paweł. Przyjaciel i świetny muzyk. Słuchanie Go grozi... nawróceniem.

Ks. Rafał Nitek SAC
Wszystko zaczęło się od jazzu... Nauczył mnie go słuchać i rozumieć. Potem pokazał mi Jezusa. Nauczył mnie poznawać Go, pragnąć i kochać. No a potem został moim mężem. I jestem teraz kochana i kocham mojego jedynego, wszechmocnego Boga, wspaniałego męża Wilka i 4 nasze Boskie prezenty: Judytkę, Dominika, Lenę i Samuela.

Sylwia Wilk, żona
Kiedy pierwszy raz usłyszałem Witka, pomyślałem »Chcę poznać tego gościa«. Zachwycił mnie przekazem i doświadczeniem wiary. Kiedy Go poznałem, przekonałem się, że autentycznie żyje tym, co przekazuje. Niech Pan błogosławi to dobre dzieło.

Ks. Jacek Dąbrowski
"Kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie" - Ap 22,17. Przyszedłem przypadkiem ale wracałem. Coś zaczęło we mnie kiełkować, coś dziwnego, bo po pierwszych słowach okazało się, że to nie jest ta sztampa, że to nie jest to, co słyszałem w kościele przez prawie 60 lat... Te osiem kolejnych tygodni seminarium wiary zmieniło moje spojrzenie. Pokazało mi obraz Boga inny od tego, który znałem z dzieciństwa, zaciekawiło i wprowadziło niepewność – co dalej. Czy to koniec? Teraz wiem, że chcę więcej, a to dopiero początek mojego nowego życia w Panu...

Jerzy Janasz

Opinie naszych Klientów (30 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Witek potrafi zarażać wiarą.

autor opinii: Basia

wciągajace

człowiek z prawdziwą wiarą i pasją
ale to że niby nie można uprawiać jogi,niestety straszna nawiedzona bzdura
po za tym very good

autor opinii: paweł drozd

Odświeżające spojrzenie

Odświeżające spojrzenie na kwestie związane z wiara.

autor opinii: Krzysztof

Szybka miła i bezproblemowa obsługa zamówienia a na koniec jeszcze drobna karteczka z odręcznymi życzeniami w przesyłce :-)
Polecam

autor opinii: Witold Pietsch

helioda

Cudownie się tego słucha. Polecam bardzo

autor opinii: Anna

Polecam

Wspaniała konferencja.

autor opinii: Jola Ł.

super

Witek Wilk jest klasą samą w sobie.

autor opinii: Joanna Bober

Opinia

Nagrania są świetne ;) .

autor opinii: Patryk Piasecki

Polecam !!!!!!!!

Dzięki temu audiobookowi możesz poznać podstawy naszej wiary w Boga, ktore teoretycznie powinny być dla nas znane . Niestety po wysłuchaniu Witka okazuje się, że większość ludzi może nawet nie wiedzieć czym jest prawdziwe życie w Panu, naszym Zbawcy, Witek te podstawy doskonale objaśnia przytaczając nam Pismo Święte, a jednocześnie nie stroniąc od anegdot z życia i żartów.

Naprawdę gorąco polecam, jak zaczniesz słuchać, nie będziesz mógł przerwać. Coś wspaniałego. Chwała Panu!

autor opinii: Aneta

Nie moge sie doczekac kolejnej częsci

Chlonelam wypowiedzi Witka jak gąbka wodę, nie mogłam się oderwać od tego , co ma nam do powiedzenia Witek o naszym Kochanym Ojcu, o tym co oznacza dla chrześcijanina Zbawienie, o tym, że Duch Święty jest Osobą. Witek przekłada Pismo Święte na życie, mówi jak należy interpretować Słowo Pana, jak wcielać w moje i Twoje życie. Jego anegdoty i sam sposób mówienia o Bogu jest zachwycajacy.
Polecam, polecam, polecam!!

autor opinii: Aneta

Rewelacja!

Konferencje Witka Wilk uświadomiły mi, że do chwili nawrócenia, które ciągle trwa nie byłam kochana i nie umiałam kochać, że czas zacząć otwierać i rozwijać talenty jakimi obdarzyl mnie Tatuś, że muszę uczuć się rozmawiać częściej z Tatusiem, dziękować Mu za wszystko i pytać o wszystko. Płytka otworzyła mi oczy na tak woele rzeczy, że dlugoby opisywać. Polecam:))

autor opinii: Beata

Warto posłuchać i nie tylko..

Przesłanie niesie nadzieję dla ludzi, którzy uważają siebie za szarych, którym nic w życiu się nie przydarza, bo na to ich zdaniem nie zasługują. Pokutuje pojęcie boga, który "nie ma czasu" dla zwykłych spraw zwykłych ludzi itd. Podobną opinię dodałabym do książki "Modlitwa uwielbieniem". Kupiłam te pozycje nie tyle dla siebie (bo już znam ich treści), ale po to, by pożyczać tym, którzy tego potrzebują, albo nie wiedzą, że potrzebują.

autor opinii: s.Lidia Koczberska

Faktycznie z pasją:)

Niezwykle fajnie się słucha Witka. Zostaje na długo. Szkoda tylko, że nie ma "rozdziałów" i trzeba szukać momentu, gdzie się skończyło, a jest sporo do słuchania:)

autor opinii: Patrycja

Wiara

Jestem w trakcie słuchania.
wiara Witka zdumiewa mnie.sprawia że mam niedosyt "tatusia" , bo tak o Bogu mówi W.Wilk. i czuję się Bożym dzieckiem .

autor opinii: Iwonka

Chwala Panu za Witka!:)

Moja corka zamowila na dzien Matki audiobooka z konferencjami Witka Wilka- poniewaz latwo jej bylo "trafic" w prezent, bo jej mama ( czyli- ja :) ) przez kilka ostatnich miesiecy, przesluchala na You Tube chyba juz wszystkie konferencje z "Witkiem". :) A zdarzylo sie, ze kiedys trafilam na nie "przypadkiem" . :)Czyli co tu duzo mowic! Chwala Panu za to, ze Witek odpowiedzial na wezwanie Pana do ewangelizacjii ...i " robi to REWELACYJNIE! Czyli nasladuje w gloszeniu swojego Mistrza. Chwala Panu! Dziekuje!...i serdecznie pozdrawiam zyczac mocy Bozego Ducha w slowie i czynie! :) Dobranoc. Marysia

autor opinii: Marianna Trzpiot

super

super

autor opinii: Agnieszka

Genialne rekolekcje!

Te niezwykłe rekolekcje głoszone są prosto i zrozumiale, dlatego trafiają prosto w serce i na długo w nim zapadają. Głoszone słowo skłania do reflekcji nad własnym życiem, motywuje do zmian, ukazuje „z przymrużeniem oka” te aspekty życia, które my często traktujemy śmiertelnie poważnie. Życie w bliskości Chrystusa i powierzanie Mu nawet najbardziej błahych spraw stanie się Twoim najgłębszym pragnieniem po wysłuchaniu historii, o których opowiada Witek :-)

autor opinii: Agnieszka Czelińska

Skuteczne błogosławieństwo Boże!

Dostałem tę książkę od Żony. Przez kilka miesięcy nie zaglądałem do niej. W końcu otworzyłem ją i zacząłem słuchać. REWELACJA! CUDOWNY AUDIOBOOK! Słuchałem w każdej wolnej chwili. Nauki Witka Wilka zmieniły zupełnie moje życie. Pan Bóg realnie zaczął w nim działać. Skutecznie mi błogosławi!!
BARDZO, BARDZO POLECAM !!!

autor opinii: Mariusz Bartczak

żyć pasją

Zanim zaczniesz żyć pasją uporządkuj swoje życie duchowe. Porządek może zaprowadzić jedynie Jezus. Witek poprzez swoje doświadczenie na drodze wiary w porywający sposób opowiada o drodze oczyszczenia, przebaczenia i uwolnienia, która jest przygotowana dla każdego z nas.
Prawdopodobieństwo, że Twoje życie już nigdy nie będzie jak do tej pory, jest niebezpiecznie wysokie.
Nie musisz się jednak niczego obawiać. W Jego rękach jesteśmy 100% bezpieczni:)
na pewno uwierzysz :)

autor opinii: Rafał

Polecam!

Polecam gorąco audiobook'a "Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją". Nagrania z seminarium odnowy wiary są bardzo interesujące. Witek Wilk w sposób przystępny, czasem humorystyczny wyjaśnia sprawy wiary, podaje wiele przykładów z życia codziennego, Jego konferencje i modlitwy dają wiele radości i nadziei, otwierają oczy na Bożą rzeczywistość i na to, że On jest przy nas, w każdym momencie. Przemiana serca gwarantowana! :)))

autor opinii: Karolina

Musisz posłuchać

Przede wszystkim dziękuję, że wydaliście tę płytę w swoim wydawnictwie. Nie potrafię ocenić jej wartości, ale jestem pewna, że NIKT nie będzie tą samą osobą po jej wysłuchaniu. Kiedy dostałam od Was mail z reklamą tej pozycji, odnalazłam wystąpienia Witka Wilka na YouTube i...zasłuchałam się na jakieś dwie godziny. Niesamowita charyzma, talent gawędziarski i natchnienie Ducha Świętego w jednym człowieku. To jest Świadectwo, którego słucha się z otwartymi ustami, prawie zapominając o oddychaniu. Ja pomyślałam od razu "tez tak chcę!" I nie wiem, czy po prostu przyszła pora, aby otworzyły się moje oczy, czy też pomógł mi Witek, ale moje życie zaczęło się zmieniać. Zawierzyłam je Panu i Pan czyni w nim cuda. Ale o tym może kiedyś sama napiszę książkę ;)

autor opinii: Katarzyna Popławska

Radość z słuchania

Jestem bardzo zbudowana tymi konferencjami, podziwiam p.Witka za determinację z jaką podchodzi do swojego powołania. Tymbardziej, że nie jest osobą samotną i na pewno ciąży na nim wielka odpowiedzielność za rodzinę.

autor opinii: Dorota Litwińska

Rzecz niecodzienna

Przynajmniej dla mnie. Pierwszy raz zetknąłem się z taką formą wypowiedzi -ewangelizacji. Jestem oczarowany, poruszony wewnętrznie. Autor i Wydawnictwo niech zechcą przyjąć wyrazy uznania i podziękowania. Polecam książkę wszystkim szukającym czegoś zupełnie świeżego i nowego.

autor opinii: Jan Wawrzyńczyk

Bardzo wartościowy plik nagrań.
Ze względu na charakter prowadzącego -osoba świecka, z którą mogę się identyfikować (ojciec i mąż, katolik)

autor opinii: Mariusz Kwiatkowski

Wilk o łasce

Zamówiłam audiobooka. Polecam

autor opinii: Ewa Szczepankowska

Mam wrażenie, jakbym już gdzieś to słyszała. Oglądam w tv "Codzienną radość życia". Mój niepokój budzi to, że Witek ośmiesza ludzi, którzy odmawiają codzienne pacierze. Rozumiem, że można rozmawiać z Bogiem swoimi słowami, ale są też piękne modlitwy, które ożywiają i wzbogacają ten kontakt.

autor opinii: Halina Smotrzyk

UWAGA, to może namieszać w waszym życiu

Szczerze POLECAM !!! Witek Wilk jest niesamowity a historie z jego życia o których mówi w tym audiobook-u fascynujące.To jak mówi o BOGU i o jego uporze w poszukiwaniu GO o tym jak teraz z nim żyje i to żyje z pasją jest porywające.

autor opinii: Marek

bardzo dobre

fantastyczne rekolekcje, idealne dla zabieganych, polecam wszystkim :)

autor opinii: Magda Mazur

Super!

Polecam te rekolekcje. Otwierają oczy na pewne sprawy. Umacniają wiarę.

autor opinii: Michał

Wydawało mi się,że znam mojego Boga, ale On wciąż mnie zaskakuje. To, jak działa w życiu ludzi, którzy potrafią zaufać Jego słowu- to właśnie historia Witka Wilka. A jak to wygląda u mnie?Czas wyciągnąć wnioski.

autor opinii: Izabela Sipko

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Fundacja za Nim
Autor: Witek Wilk
Rok wydania: 2012
ID: 445224

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją Wilk o łasce. Zanim zaczniesz żyć pasją
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...