TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wkurzam salon

Ocena:
(1 opinii)

Rafała Ziemkiewicza znacie przede wszystkim z jego wyrazistych komentarzy w gazetach i wpisów na blogach odwiedzanych przez tysiące internautów. Znacie jako prowokatora, który jak nikt inny potrafi rozjuszyć salon. Czytaliście jego książki science fiction.

Ale pełnej, szczerej rozmowy z autorem "Michnikowszczyzny" czy "Polactwa" o jego życiu i powodach, dla których wybrał drogę publicysty, o dojrzewaniu do takich, a nie innych poglądów, o problemach osobistych, jeszcze nie czytaliście. Biograficzny wywiad rzeka, jakiego udzielił Rafałowi Geremkowi, o tym właśnie jest.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ziemkiewicz w pełnej krasie

Przeczytałem właśnie ten obszerny wywiad z Rafałem Ziemkiewiczem i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Na tle rozwoju jego kariery widać to, do czego odwołuje się w swojej publicystyce, przede wszystkim dylematy człowieka, który chcąc osiągnąć sukces nie chce zatracić swojej tożsamości i szacunku do samego siebie. Sam autor jest najlepszym dowodem, że jest to możliwe. Polecam nawet (albo może szczególnie) tym, którzy mają go za PiS-owca tudzież oszołoma.

autor opinii: Jacek Symonowicz

Informacje techniczne

Wydawca: Czerwone i Czarne
Autor: Rafał A. Ziemkiewicz, Rafał Geremek
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 140x225
EAN: 9788377000175
ISBN: 9788377000175
ID: 194193

Zobacz również

Wkurzam salon
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...