TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów

„Nie zdobywa się szczytów przebojem, bo potem szybko się z nich spada. Jeśli nie umiałeś wejść sam na wysoką górę (tylko życie Cię tam podwiozło), nie licz, że będziesz umiał z niej zejść bez szwanku”.

Świetna książka Marty Woźny-Tomczak powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenia biznesowe autorki. Prawdziwy przewodnik praktyczny dla młodych nie metryką, ale merytoryką ludzi biznesu.

Marta Woźny-Tomczak z optymizmem i humorem pokazuje, jak osiągnąć sukces, zachęcając tym samym do rozwoju osobistego, bo to właśnie on warunkuje powodzenie. Autorka wciąga czytelnika w systematyczne wykonywanie ćwiczeń, dzięki czemu już podczas lektury uruchamia mechanizmy pracy nad sobą i pomaga postawić ten pierwszy krok, którym jest podjęcie decyzji... Jakiej?

Przekonacie się sami, kiedy już przeczytacie i przeanalizujecie Wasze odpowiedzi!

Marta Woźniak-Tomczak - właścicielka firmy rekrutacyjno-szkoleniowej Personia, założonej w 2008 r. Prowadzi headhunterskie procesy rekrutacyjne o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie sprzedażowe. Prowadzi sesje coachingu biznesowego i osobistego, pracuje jako trener dla firm z sektora MSP i globalnych korporacji. Świetnie opowiada o zatrudnianiu ludzi, o sukcesach, a także o błędach popełnianych przez przedsiębiorców i menedżerów podczas prowadzenia biznesów. Jest autorką poczytnego bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Marta Woźniak-Tomczak
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 124
Wymiar [mm]: 148x209
EAN: 9788378237563
ISBN: 9788378237563
ID: 355305

Zobacz również

Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...