TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wołaj do Mnie a odpowiem ci. Modlitewnik twojego uzdrowienia

Ocena:
(3 opinii)

Często nie potrafimy znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić Bogu naszą wdzięczność i uwielbienie, by skierować do Niego błagalną prośbę.

I choć Pan zna ludzkie serce i wie, czego nam potrzeba, zanim Go o to poprosimy, to jednak zachęca nas do ufnej i wytrwałej modlitwy.

Proście, a będzie Wam dane, szukajcie, a znajdziecie.

Zbiór modlitw wybranych przez ojca Józefa Witko posługującego się modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie ma nam pomóc jeszcze pełniej otworzyć się na uzdrawiające działanie Ducha Świętego w naszym życiu.

Książka ta będzie nieocenioną pomocą w modlitwie o uzdrowienie własne i najbliższych osób. Zawiera modlitwy pełne mocy, używane przez ojca Józefa w trakcie nabożeństw.

Wypowiadane z wiarę i ufnością, z całą pewnością otworzą serce Miłosiernego Pana na nasze błagania i prośby.

Znajdziemy tu modlitwy o uzdrowienie, rozważania różańcowe, modlitwy do Ducha Świętego, modlitwy biblijne miłe Bogu oraz litanie i wezwania, zarówno te dotąd rozproszone w różnych książkach o. Józefa Witko, jak i zupełnie nowe.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Pięknie napisana książka,czytając ją można mieć wrazenie obecności Boga,są tutaj różne modlitwy również za rodzinę i zmarłych oraz litanie.Książka warta polecenia zwłaszcza ludziom załamanym lub samotnym.Dobry kontakt ze sprzedającym,szybka realizacja zamówienia.

autor opinii: Danuta Potyraj

Ufność w bożą opatrzność.

Książka "Wołaj do Mnie, a odpowiem ci" bardzo wzbogaciła moją modlitwę osobistą, zwłaszcza modlitwę uwielbienia i dziękczynienia Panu Bogu za każda chwilę mojego życia, za doświadczenia radosne, ale również, a nawet szczególnie za te trudne. Pozwoliła mi zrozumieć i doświadczać Bożej Opatrzności bez względu na sytuację, w której się znajduję. Wzmocniła moja wiarę w to, że Pan Bóg prowadzi mnie taką drogą, która jest dla mnie najlepsza i ze wszystkiego co mnie spotyka wyprowadza dobro. Czasami widzę to bardzo szybko, czasami po paru latach, a niektóre sprawy są dla mnie jeszcze zakryte. Ufam jednak, że Pan odsłoni je, jeśli taka będzie Jego wola. On jest Panem mojego życia i Jemu całkowicie się powierzam.

autor opinii: Elżbieta Potasz

Odkryj bliskość Boga w swojej modlitwie

Jest to wyjątkowa książka dla osób, które poszukują prowadzenia przez modlitwę i poznania skuteczności modlitwy w różnych trudnych sytuacjach, sprawach,uwolnieniach , uzdrowieniach duchowych i fizycznych. Książka pozwala odkryć jak w prosty i piękny sposób możemy wielbić Boga.

autor opinii: Hanna Kossakowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 125x185
EAN: 9788363621315
ISBN: 978-83-63621-31-5
ID: 261303

Zobacz również

Książka wyróżniona Wołaj do Mnie a odpowiem ci. Modlitewnik twojego uzdrowienia
25.00 zł
16.87 zł
Oszczędzasz 8.13 zł (33%)
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...