TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wszystko o aniołach

Wszystko o aniołach jest pełną uroku książką, która ukazuje nam, jak aniołowie towarzyszyli ludziom na liczne sposoby w przeszłości i jak nadal nam pomagają - a także, jak mogliby nas wspierać, gdybyśmy tylko ich o to częściej prosili.

Tradycja katolicka uczy, że Bóg dał każdemu z nas w chwili narodzin własnego Anioła Stróża. W książce tej ojciec O'Sullivan wyjaśnia, że miłość tego anioła może być porównywana jedynie z miłością macierzyńską.

Ukazane też zostaje, jak aniołowie, pomimo całej swej potęgi i majestatu, są niezwykle uprzejmi, wierni i hojni - a nawet wdzięczni za naszą skromną miłość. Odpłacają się niezwykłą szczodrobliwością za nasze akty miłości w stosunku do nich.

W tej fascynującej książeczce autor opowiada o archaniołach - św. Michale, św. Gabrielu, św. Rafale, a także o znaczeniu aniołów w życiu św. Gemmy, św. Agnieszki, św. Franciszki Rzymianki, św. Dominika, św. Tomasza z Akwinu, św. Róży z Limy, św. Wincentego Ferreriusza, św. Izydora, patrona rolników. Opowiada też o dzieciach z Fatimy i tajemniczym psie św. Jana Bosco oraz wiele, wiele innych historii, zarówno tych znanych jak i nieznanych.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Exter
Autor: Paul O Sullivan OP
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 110x170
EAN: 9788360299135
ISBN: 9788360299135
ID: 76523

Zobacz również

Wszystko o aniołach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...