TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży

Co tak naprawdę wiemy o Światowych Dniach Młodzieży? Aby przybliżyć czytelnikowi ich genezę, dzieje oraz ideę, jaka im przyświeca, wydaliśmy książkę „Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży”.

W publikacji przedstawiamy historię ŚDM, począwszy od spotkań św. Jana Pawła II z młodzieżą z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Odkupienia i Międzynarodowego Roku Młodzieży, a skończywszy na krakowskim spotkaniu.

Książka zawiera nie tylko fakty o miejscach, wydarzeniach i ludziach związanych ze ŚDM, ale także ciekawostki i anegdoty.

W publikacji staramy się również uchwycić główne cechy dialogu, jaki z młodymi podejmowali św. Jan Paweł II, papież Benedykt XVI oraz Ojciec Święty Franciszek. Każdy z tych papieży odznaczał się innym temperamentem i inną osobowością, a jednak młodzi ludzie chętnie garnęli się do nich.

Aby ułatwić wszystkim pielgrzymom przygotowania do wizyty w Krakowie w 2016 r., opracowaliśmy praktyczny poradnik. W nim znajdą się wskazówki nie tylko o tym, co powinniśmy zabrać ze sobą na pielgrzymkę, ale także o tym, jak przygotować się do niej duchowo.

Światowe Dni Młodzieży to czas modlitewnego skupienia. Ale tam gdzie gromadzą się ludzie, nie może zabraknąć również chwil na śmiech i radość oraz dobrą i mądrą zabawę, dlatego w książce zamieszczamy quiz wiedzy o ŚDM.

Całości dopełnia niezwykła szata graficzna. Kolorowa, pełna obrazów oraz zdjęć ukazujących radość oraz głębię wiary młodych ludzi. Książka została wydana w poręcznym formacie, dzięki czemu idealnie pasuje do plecaka nie tylko młodego pielgrzyma.

Książka jest idealnym pomysłem na prezent. To również znakomita pomoc w katechezie, nauce historii czy wiedzy o kulturze, a także Kościele. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego pielgrzyma i dla każdej osoby, której bliska jest idea Światowych Dni Młodzieży.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
Autor: Ireneusz Korpyś
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 163x230
EAN: 9788380770072
ISBN: 9788380770072
ID: 353548

Zobacz również

Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...