TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wychowanie (CD)

PO OWOCACH POZNACIE - to nowy cykl rekolekcyjno-formacyjny, w którym najlepsi polscy rekolekcjoniści poruszają najważniejsze dla chrześcijanina tematy.

„WYCHOWANIE” to zapis wyśmienitych wykładów ks. Marka Dziewieckiego, skierowanych do każdego, kto odpowiada nie tylko za własny rozwój. To doskonała propozycja dla rodziców, dziadków, nauczycieli, trenerów, wychowawców i kapłanów; brawurowa, ale rzeczowa, barwna i solidna, budząca do działania i uspokajająca, przywraca wiarę w odwieczne i skuteczne metody wychowawcze.

Płyta „WYCHOWANIE” powstała także dla tych, którzy pragną odzyskać kompetencje wychowawcze, które utracili. Znajduje się na niej wielka porcja pociechy, wiele praktycznych rad i fundamentalnych wskazówek, jak stać się dobrym lub bardzo dobrym wychowawcą.

Ks. Marek Dziewiecki - (ur. 1954) ufający Bogu ksiądz katolicki, psycholog i rekolekcjonista; duszpasterz małżeństw i rodzin; dyrektor radomskiego telefonu zaufania; autor kilkudziesięciu książek, kilkuset artykułów i kilku audiobooków na temat miłości, wychowania, profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: Cd Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2015
EAN: 9788394128500
ID: 342381

Zobacz również

Wychowanie (CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...