TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyjątkowy nauczyciel szkolenia XXII wieku

Ocena:
(1 opinii)

Czerpiąc z własnego, wieloletniego doświadczenia i dziesiątek tysięcy uczniów, Mateusz Grzesiak napisał książkę, która zmieni Twoje podejście do nauczania, coachingu, terapii oraz uczenia się. Poznasz zasady skutecznej komunikacji - od metodologii robienia profesjonalnych prezentacji, poprzez demonstracje oparte na najnowszych osiągnięciach nauki lingwistycznej, aż do dojrzałego podejścia, które daje wiedzę i umiejętności budowania prawdziwego kontaktu.

Odkryj w sobie naturalnego przywódcę, stań się skuteczniejszym nauczycielem, szczerze pokornym wzorem do naśladowania. Takich ludzie nazywają Mistrzami - bo na swojej ścieżce życia zostawili ślady dla tych, którzy dopiero tę wędrówkę rozpoczynają. Przekroczysz najśmielsze oczekiwania - zarówno ich, jak i swoje własne.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo słaba

Książkę odesłałam. Jak już pisałam metoda NLP zupełnie mi nie odpowiada i jest na liście zagrożeń duchowych. Uważam ze jest to taka nowoczesna propaganda sukcesu nie licująca w żaden sposób z byciem crzescijaninem. Nie uważam aby chrzescijanin miał być fajtłapą ale ta metoda (NLP) to po prostu żenada. Stek propagandowy i to groźny bo może kogoś naprawdę wciągnąć.
Pozdrawiam. Magdalena.

autor opinii: Magdalena Skulska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Autor: Mateusz Grzesiak
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 358
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361299813
ISBN: 978-83-61299-81-3
ID: 158356

Zobacz również

Wyjątkowy nauczyciel szkolenia XXII wieku
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...