TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z Bogiem albo... Seria: Zagrożenia wiary

Książka „Z Bogiem albo…” ukazuje dwie możliwości wyboru.

Drogi życia, pozornie w nieskończonej ilości odmian, można sprowadzić do dwóch: droga zbawienia i droga potępienia. Wybór należy do człowieka i jest konsekwencją wolnej woli, Bożego daru, który współtworzy naszą naturę.

Autor z pełnym przekonaniem ukazuje konsekwencje życiowych decyzji i wyborów – życia z Bogiem oraz odrzucenia Boga. Pozycja napisana w oparciu bogate doświadczenie autora zarówno jako duszpasterza, jak i egzorcysty pomaga w dokonywaniu właściwych wyborów, uczy trudnej sztuki rozeznawania.

Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej. Wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, gdzie przez dwadzieścia dwa lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski. Dał się tam poznać jako znakomity organizator: zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i Anonimowych Alkoholików. Rozpoczął też ewangelizację przez media — zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową „Ave Maria”. Jest cenionym rekolekcjonistą.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Marian Rajchel
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788380430020
ISBN: 9788380430020
ID: 337166

Zobacz również

Z Bogiem albo... Seria: Zagrożenia wiary
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...