TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z Jezusem przez Biblię. W każdej opowieści słychać Jego imię

W każdej opowieści słychać Jego imię

Wspaniała opowieść o Bożym planie ratunkowym!

Obsypana licznymi nagrodami książka „Z Jezusem przez Biblię” to niezwykła Opowieść, która łączy w sobie wiele historii biblijnych z całego Pisma Świętego.

Jej głównym bohaterem jest wyjątkowe Dziecko, od którego zależą losy całego świata. Od Adama i Ewy, Noego, Abrahama, Izaaka i Jakuba, poprzez Mojżesza i Jozuego, aż do króla Dawida i wielu innych postaci – w każdej opowieści biblijnej, jeśli dobrze się w nią wsłuchać, można usłyszeć Jego imię – imię Jezusa.

Jezus jest jak brakujący kawałek układanki, dzięki któremu wszystkie fragmenty obrazu łączą się w piękną całość.

„Z Jezusem przez Biblię” to książka zachwycająca wspaniałym językiem, cudownymi ilustracjami i mądrym przesłaniem dostosowanym do dziecięcej wrażliwości. Zachęca dzieci do odkrycia Jezusa w centrum Bożego planu zbawienia, a także w centrum ich własnego życia.

Sally Lloyd-Jones jest znaną autorką inspirujących książek dla dzieci, w tym bestsellerowych opowieści biblijnych dla młodych czytelników. Pochodzi z Anglii, a obecnie mieszka w Nowym Jorku.

Jago jest utytułowanym ilustratorem, laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym nagrody „Highly Commended” Wydawnictwa Macmillan za ilustracje do literatury dziecięcej (2003), AOI Silver Award (2004) oraz Wow! Award przyznawanej przez National Literacy Association. Mieszka w Kornwalii z żoną i córką.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: AETOS Media
Autor: Sally Lloyd-Jones
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 165x195
EAN: 9788361097556
ISBN: 9788361097556
ID: 371974

Zobacz również

Książka wyróżniona Z Jezusem przez Biblię. W każdej opowieści słychać Jego imię
68.26 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...