TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z mocy bezprawia (CD mp3)

"Z mocy bezprawia" to opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół.

Autor bez ogródek odsłania sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie, pisze o wielkich korporacjach i fundacjach, których jedynym celem było wyłudzenie z kasy publicznej setek milionów złotych, o rosyjskich i ukraińskich zabójcach, którzy za miejsce swych spotkań obrali polski Sejm, o tajnych interesach ludzi Wojskowej Służby Informacyjnej i o ich wpływie na losy poszczególnych osób i całego kraju.

Przy okazji Sumliński ujawnia prawie nikomu nieznane kulisy najgłośniejszej, a zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni politycznej PRL - zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki.

Ten audiobook to po prostu dynamit! Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych opowiada nam głosem świetnego aktora o ukrytych mechanizmach władzy. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił Sumliński, nie pozwala w jego relację wątpić.

Rafał A. Ziemiewicz

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Fronda
Autor: Wojciech Sumliński
Rok wydania: 2012
EAN: 9788363154035
ID: 220411

Zobacz również

Z mocy bezprawia (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...