TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z narodzeniem Jezusa było tak (album z dołączoną płytą cd kolędową)

Zapewne o wielu zdarzeniach związanych z narodzeniem Jezusa nigdy się nie dowiemy. Nie wolno jednak rezygnować z próby poznania tajemnicy wcielenia. Album Z narodzeniem Jezusa było tak... to jeden z najlepszych przewodników prowadzących do prawdy biblijnych przekazów. Autor, ksiądz profesor Edward Staniek, komentując fragmenty z Ewangelii według św. Mateusza i św. Łukasza, przybliża realia życia w Palestynie w czasach narodzenia Jezusa, opowiada o zwyczajach, wyjaśnia niezrozumiałe zwroty i pokazuje, jak słowa Pisma Świętego odnoszą się do naszej, współczesnej sytuacji.

Objaśnienia księdza Stańka zaskoczą nawet tych, którzy dobrze znają teksty Ewangelii, ponieważ wykraczają poza stereotypowe interpretacje biblijnych słów. Teksty uzupełniono zdjęciami przedstawiającymi miejsca biblijne oraz krajobrazy z Ziemi Świętej związane z narodzeniem, dzieciństwem i działalnością Jezusa. Dzięki temu album staje się niezwykłym przewodnikiem po Ewangelii, pozwala też wyobrazić sobie realia miejsce, w których rzeczywiście przebywał Chrystus.

Do albumu dołączony jest wyjątkowy prezent w postaci Płyty CD zawierającej nagrania najpiękniejszych kolęd w znakomitym i niezapomnianym wykonaniu polskich artystów.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: ks. Edward Staniek
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788366250789
ISBN: 9788366250789
ID: 456223

Zobacz również

Z narodzeniem Jezusa było tak (album z dołączoną płytą cd kolędową)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...