TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zabawy z chustą

"Książka jest zbiorem różnorodnych pomysłów do wykorzystania chusty podczas zabaw z kolorową chustą i tunelem. Od 10 lat chusty są produkowane i popularyzowane przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA jako pomoc do zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

W książce wskazane są ogromne możliwości zastosowania chusty: zabawa może przybierać różne formy, odbywać się w dowolnym miejscu (w sali, na wolnym powietrzu), jest także atrakcyjna dla osób z każdej kategorii wiekowej. Chustę można także wykorzystać w różnych sytuacjach wychowawczych. Przykłady tego widać w scenariuszach fabularyzowanych zabaw na różne tematy.

Ten zestaw uzmysławia jak wiele zastosowań może mieć chusta, jeśli stworzy się atmosferę sprzyjającą kreatywności. Niniejsza publikacja jest owocem działalności KLANZY która inspiruje twórczą działalność "małych" i "dużych". Jest kolejną publikacją Stowarzyszenia, która wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci, młodzieży i dorosłych (rodziców, nauczycieli, animatorów). Uczy dobrej i mądrej zabawy."

prof. dr hab. Marta Bogdanowicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: KLANZA
Autor:
Rok wydania: 2002
Ilość stron: 32
EAN: 9788388644146
ISBN: 83-88644-14-9
ID: 444938

Zobacz również

Zabawy z chustą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...