TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zabawy z małym dzieckiem

Każdy maluch w zupełnie naturalny sposób odczuwa potrzebę zabawy, podążanie za tymi dzielnymi odkrywcami jest dla rodziców i opiekunów nie lada wyzwaniem!

Już samo nieustanne wymyślanie niezliczonych zabaw i ćwiczeń, które zaangażują i zafascynują malucha może być próbą ognia nawet dla osób o bardzo bogatej wyobraźni.

Z tego właśnie powodu powstała ta książka. Oferuje ona wartościowe pomysły na organizowanie inspirujących i kreatywnych zabaw w przestrzeni domowej i na rodzinnych wycieczkach.

Różnorodność zabaw uwzględnia zapotrzebowanie małego dziecka na urozmaicanie aktywności, a elastyczność wskazówek zachęca rodziców do dostosowywania gier i scenariuszy do indywidualnych potrzeb dziecka, jego temperamentu, upodobań i umiejętności.

Prócz tego wszystkim ćwiczeniom przyświeca filozofia "celowej zabawy" - zostały one tak pomyślane, by rozwijać pełen wachlarz umiejętności poznawczych, społecznych i motorycznych małego dziecka, a przy tym zapewnić mu maksimum wspaniałej zabawy.

Jesteśmy przekonani, że książka ta stanie się dla rodziców niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji, do których będą wielokrotnie powracać.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jedność
Autor: Wendy S. Masi
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 230x230
EAN: 9788376604596
ISBN: 978-83-7660-459-6
ID: 255225

Zobacz również

Zabawy z małym dzieckiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...