TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga

Ocena:
(16 opinii)

Większość z nas ma trudności ze znalezieniem czasu i chęci na modlitwę. Szkoła, praca, sąsiedzi, przyjaciele, rozrywka i hobby. Wydaje się, że modlitwy nie uda się już umieścić w napiętym programie dnia.

Ten świetny przewodnik pomoże Ci otworzyć oczy na to:

  • jak masz znaleźć Twój własny, pasujący tylko do Ciebie, sposób na modlitwę,
  • gdzie możesz się modlić,
  • dlaczego Bóg nie spełnia niektórych Twoich próśb,
  • jak zwolnić tempo dzięki modlitwie.

Jako duszpasterz Bill Hybels poznał setki ludzi, którzy prowadzą taki tryb życia. Jednak odkrył również, że modlitwa nie jest czymś, co pojawi się w naszym życiu bez naszego świadomego starania. Pomysły zawarte w tej praktycznej książce mogą nam pomóc nauczyć się, jak zwolnić tempo życia i być bliżej Boga.

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

moja opinia

budujące i dające nadzieję w moim zakręconym życiu, czasem aż nie do wiary żeby mieć taką wiarę jak autor

to

autor opinii: T. Oczachowski

Zbyt zajęci, by się nie modlić

Bardzo dobra książka, na pewno sięgnę po inne pozycje książkowe tego autora, polecam.

autor opinii: Izabela, Wrocław

wszystko idealnie i okropnie miło, nie mam zastrzeżeń

autor opinii: antoni cichowski

x

Nie polecam

autor opinii: Marek Szendera

Moja ocena: 3/5

Chyba jednak nie pasują mi amerykańskie książki. Dobrze się je czyta, ale jest w nich jakaś taka "płaskośc". Tak też było z tą pozycją: kilka dobrych pomysłów, szczerość w opisywaniu trudności i ... niedosyt. Czegoś zabrakło: głębi? odniesień do naszej kultury? Nie wiem.

autor opinii: TS

Pomogła mi

Podobała mi się ta książka, szybko się czyta, jest praktyczna i na temat. Ale najważniejsze jest to, że wiele lat temu porzuciłam modlitwę osobistą, później chciałam zacząć się modlić, ale już nie potrafiłam i tak kilka lat spędziłam na bezowocnych próbach, a wskazówki z tej książki nakierowały mnie na własciwą drogę. zostasowałam w życiu porady autora.
dzięki tej książcę ZNÓW SIĘ MODLĘ modlitwą osobistą i tak bardzo się z tego cieszę.

autor opinii: Halina

Książka ta jest pomocnym drogowskazem na ścieżkach naszej modlitwy. Jeśli masz wątpliwości, pytania bądź chcesz, aby Twoja modlitwa była płynąca z głębi serca - koniecznie przeczytaj.

autor opinii: Małgorzata Wysokińska

Rewelacja

Jestem pod wrażeniem tej książki. Czytam ja w każdej wolnej chwili, nawet te same rozdziały, ponieważ dają mi niezwykłą pomoc w moim osobistym rozwoju.Służą temu na końcu pytania dotyczące konkretnych rozdziałów.Jest możliwość z weryfikowania swoich postaw, zachowań i podjąć próbę zmiany w swoim życiu.Książka jest napisana nadzwyczaj prostym językiem, oparta na konkretnych przykładach gdzie można się w nich odnależć.A przy tym język jest tak delikatny, subtelny i nie odbiega od rzeczywistości naszej.Książka jest lekka więc mogę ją swobodnie nosić w torebce np. w czasie podróży, jest to dobry czas na przemyślenia z tej książki.Polecam ją szczerze wszystkim, którzy chcą autentycznie być chrześcijaninem. Jeszcze dodam że treść tej książki pomaga rozwiązywać różne moje dylematy odnośnie wiary jak i mojego życia.

autor opinii: Teresa Ciepielowska

Najlepsza książka o modlitwie

Do książki "Zbyt zajęci.." sięgnęłam z rezerwą (czyżby jeszcze jedna książka o modlitwie, która wniesie niewiele lub nic? mimo wątpliwości chciałam spróbować). Ale rezerwa szybko zmieniła się w zaciekawienie. Książka podbiła moje serce i zmieniła mój sposób modlitwy. Polecam ją wszystkim, którzy mają z modlitwą jakikolwiek problem. Książka rozjaśnia wiele modlitewnych wątpliwości, jest napisana językiem bardzo przystępnym, choć mówi o sprawach największej wagi. Jeśli nie wiesz czy i jak się modlić, masz problem ze skupieniem na modlitwie, Twoje modlitwy pozostają niewysłuchane...sięgnij po nią koniecznie. Polecam z całego serca.

autor opinii: Anna Bryłka

Niesamowita

W zupełnie inny sposób mówi o tym jak sie modlić. Modlitwa nabiera zupełnie innego wymiaru, znaczenia , sensu, aż chce sie modlić .
Nie można sie od niej oderwać . Ale dobrze jest wracać po raz kolejny do poszczególnych rozdziałów .
Polecam każdemu, kto chciałby nawiązać bliższą więź z Bogiem.

autor opinii: Bogumila Gut

Warto przeczytać

Polecam gorąco tę książkę. To przewodnik przez duże P.

autor opinii: Jacek Kwaśny

gleboka

Warto zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć swojej relacji z Panem Bogiem.Polecam

autor opinii: Katarzyna Kowalczyk

Prosta i mądra!

Książkę przeczytałam bardzo szybko (faktycznie idealna dla ludzi zapracowanych!). Zaskoczyła mnie swoją prostą mądrością. Wbiła mi też kilka ćwieków i zbieram się, żeby za radą autora zacząć modlić się na nowo.

autor opinii: Ruda

Książka dla ludzi "bardzo zajętych"

To z pewnością książka dla mnie...pracuję, studiuję, spędzam czas z Rodziną... Czytam fragmentami, bo ciągle brak mi czasu, ale zawsze coś z niej wynoszę, coś zapamiętam... Zawiera wiele cennych porad dotyczących modlitwy, choć czasami autor przynudza lub się powtarza...być może powtórzenia są celowe, aby pewne rzeczy rzeczywiście w nas pozostały...Polecam.

autor opinii: Danuta Lubońska

Rewelacyjna książka!

książka bardzo wciągająca, otwierająca oczy i serce na Boga

autor opinii: Michał Litwiński

trafiony prezent:) przyjaciel bardzo sie ucieszyl i jest zadowolony z ksiazki. kazde zapisane w niej slowo jest uczta dla duszy, ktorych nie wypada pospiesznie wchlaniac a wrecz wymaga medytacji, rozwazan, przemyslen:)

pozdrawiam i polecam

autor opinii: GD

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Bill Hybels, LaVonne Neff
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788360040973
ISBN: 9788360040973
ID: 145350

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga Zbyt zajęci, by się nie modlić. Zwolnij tempo, by spotkać Boga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...