TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zmajstrujmy coś, Tato. 59 pomysłów na coś z niczego

Ocena:
(1 opinii)

Mówi się dziś o tym, że rodzice – zwłaszcza ojcowie – poświęcają swoim pociechom zdecydowanie za mało czasu. Ale co zrobić, gdy znajdzie się już te kilka godzin w tygodniu? Jak zająć dziecko tak, by obie strony doskonale się przy tym bawiły?

Sięgnijcie po... "Zmajstrujmy coś, Tato!" i sprawdźcie, jak wiele radości może Wam dać wspólne wykonywanie zabawek – praktycznie z niczego!

Dzięki praktycznym radom Marka Solińskiego stare zegarki zamienicie w motocykl, a z żarówek wyczarujecie... oryginalną klepsydrę. Przekonacie się, że stare, niepotrzebne szpargały w Waszych rękach mogą zamienić się w małe cuda – wystarczy tylko sięgnąć po książkę!

Dzięki znakomicie zilustrowanym projektom, wykonanie poszczególnych zabawek i innych praktycznych przedmiotów okaże się... dziecinnie proste. Rozwiniecie kreatywność i wyobraźnię Waszych najmłodszych, a wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci.

A może odkryjecie w sobie nową pasję i książka stanie się tylko inspiracją do dalszych poszukiwań...?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Serdecznie polecam!

Książka jest fenomenalna! Znalazłam w niej wiele pomysłów, które mogę wykorzystać na obozie z moimi harcerzami. Wiele z tych pomysłów jest bardzo praktycznych, mają zastosowanie w życiu codziennym. Niektóre pomysły są za to nietypowe, jako ciekawostki (również dla bardziej zaawansowanych). Naprawdę uwielbiam!

autor opinii: Agnieszka Szlosowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Replika
Autor: Marek Soliński
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 190
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788376741031
ISBN: 978-83-7674-103-1
ID: 196190

Zobacz również

Zmajstrujmy coś, Tato. 59 pomysłów na coś z niczego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...