TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zrozumieć kod da Vinci

Kod Leonarda da Vinci był chyba najbardziej promowaną w mediach powieścią minionych lat. Niedługo na ekrany wejdzie film oparty na tej książce. Często można usłyszeć od fanów Dana Browna słowa, że to tylko powieść. A jednak...

Według badań kanału National Geographic 32% Kanadyjczyków, którzy przeczytali "Kod Leonarda da Vinci" uwierzyło w treść tej fikcyjnej książki. Są oni święcie przekonani, że potomkowie Jezusa żyją, a ich tożsamość jest strzeżona od wieków przez specjalną organizację.

Mirosław Miarczyński, Kościół.pl

Czytając opracowanie Amy Welborn będziesz miał okazję zastanowić się nad prawdziwymi celami Dana Browna. Argumenty amerykańskiej badaczki pozwolą Ci przemyśleć dokładnie całą treść książki Browna i odpowiedzieć sobie na stawiane przez niego zarzuty.

Z książki "Zrozumieć Kod Da Vinci" uzyskasz więc prawdziwe, historyczne informacje na temat tego, czy Leonardo Da Vinci rzeczywiście chciał przekazać przez swe dzieła tajną wiedzę o Świętym Graalu. Poznasz prawdę na temat tego, czy Jezus i Maria Magdalena byli małżeństwem i czy właśnie jej Jezus przekazał władzę nad Kościołem. Opracowanie Amy Welborn omawia każdą z kontrowersji poruszoną przez Browna, z pewnością będziesz zadowolony z poszerzenia swojej wiedzy na te tematy.

Każdy więc, kto przebrnął już przez Kod Browna, powinien sięgnąć i po Amy Welborn. Z szacunku dla wiedzy. Dla prawdy. Dla siebie. Zatem: tolle et lege. Bierz i czytaj!

Krzysztof R. Jaśkiewicz, eNotes.pl

Jeśli czytałeś powieść Browna zachęcam Cię, byś spojrzał na nią jeszcze raz w świetle argumentów Amy Welborn. Jeśli nie sięgnąłeś po powieść Browna, również zachęcam, abyś zapoznał się z opinią amerykańskiej historyczki. O tej powieści mówi bowiem cały świat, warto mieć więc swoje zdanie na jej temat, szczególnie w perspektywie filmu, który wkrótce wejdzie do kin.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Amy Welborn
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 142
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389862464
ISBN: 83-88822-94-2
ID: 8717

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zrozumieć kod da Vinci Zrozumieć kod da Vinci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...