TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Życie - pojedynek czy prezent?

Yves Boulvin zadaje to pytanie, bo chce poprowadzić Cię przez trudną podróż w głąb siebie, do miejsca, w którym schowałeś wszystkie zranienia, lęki i kompleksy. Czy wybierasz się w tą podróż? Jeśli tak, to najpierw uświadom sobie, że: "To Ty sam - i tylko Ty - decydujesz, czy otworzyć, czy zamknąć okiennice duszy".

Autor nauczy Cię, jak cieszyć się z otrzymanego prezentu, jakim jest życie. Jak dostrzegać piękno w każdym nadchodzącym dniu, pokonywać trudności, nie traktując ich jako zła koniecznego, ale okazji do zmiany na lepsze.

Zdejmiesz maski, jakie dotychczas nosiłeś, by dopasować się do narzuconych Ci schematów. Będziesz miał okazję rozwiązać test osobowości zamieszczony w książce, by poznać postawę, jaką przyjmujesz wobec siebie i innych. Zrób porządek w swojej duchowej szafie, a poczujesz się wolny i zaczniesz dostrzegać to, że życie, Twoje życie, jest to prostu piękne!

"Chrześcijanin, to ktoś, poprzez kogo możemy zobaczyć światło" – pisze autor. Bądź więc dla innych wielobarwnym witrażem, pełnym ciepłego światła…

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Yves Boulvin
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 380
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375800968
ISBN: 978-83-75800-96-8
ID: 157340

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Życie - pojedynek czy prezent? Życie - pojedynek czy prezent?
30.51 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...