BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Aniołowie i ich misja

Ocena:
(2 opinii)

W polskiej literaturze teologicznej nie można znaleźć wielu publikacji na temat aniołów. Prace ściśle teologiczne należą do rzadkości, a w zasadzie należałoby stwierdzić, że nie ma ich w ogóle. Nie inaczej przedstawia się nowożytna literatura poświęcona angelologii Ojców Kościoła. Książka Jeana Danielou jest zatem na gruncie polskim swoistym wydarzeniem.

W patrystycznych pismach niemal nigdy uwaga nie jest skoncentrowana na aniołach, dzięki czemu wypowiedzi Ojców nie tracą z oczu Chrystusa i Jego dzieła. Postacie anielskie pojawiają się przy okazji ważnych wydarzeń zbawczych, czyli są ukazywani ze względu na ich rolę w historii świętej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

****

Książka bardzo wciągająca, pozwala zajrzeć za parawan spraw, które dotyczą nas na codzień, a których nie zauważamy. Kto ma uszy niechaj słucha, a dokładniej kto może, niech przeczyta...

autor opinii: Pandora

Dzień dobry Pierwszy raz korzystając z usług Tolle jestem pod wrażeniem procesu obsługi klienta zarówno w trakcie realizacji zamówienia jak i po. Przesyłka dotarła w zadowalającym terminie i po dobrej cenie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 166
Wydawnictwo: Fronda
Wydanie: 2006
ISBN: 83-603-3525-7

Zobacz również

Aniołowie i ich misja
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...