BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ateizm, teizm i co dalej? Świadectwo życia

Kilka lat po wydaniu mojej pierwszej książki, dojrzałem do tego, by w książce obecnie Czytelnikom prezentowanej, ponownie, w nieco odmienny sposób, opisać przebytą przeze mnie żmudną drogę poszukiwania prawdy o Bogu.

Wypowiadam się w niej jako emerytowany lekarz, który jako nieopierzony, zbuntowany nastolatek zaszokował rodziców informacją o swym ateizmie i który ostatecznie, już jako dorosły człowiek, po latach poszukiwań, stał się chrześcijaninem.

Obok licznych poprawionych i uzupełnionych fragmentów wziętych z mojej pierwszej książki p.t. „Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?”, poruszam w tej książce problemy, które są istotne dla wątpiących w sens życia oraz dla tych ludzi, szczególnie młodych i wykształconych, którzy nabytej przez siebie wiedzy nie potrafią pogodzić z wiarą w Boga.

By upewnić się, że w swych wypowiedziach pozostaję w zgodzie z nauczaniem Kościoła katolickiego, zwróciłem się do Kurii Diecezjalnej z prośbą o wyrażenie opinii na ten temat.

Treść uzyskanej opinii rozwiewa moje obawy i pozwala mi zachęcić do lektury tej książki tych, dla których została ona napisana.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 140
Wydawnictwo: Petrus
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7720-225-8

Zobacz również

Ateizm, teizm i co dalej? Świadectwo życia
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...