TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krzyż i sztylet

Opowieść z życia, w której wydarzenia pełne grozy sąsiadują z tchnącymi optymizmem opisami „nowego początku” w życiu zagubionych, samotnych, żyjących na ulicach Nowego Jorku nastolatków. Historia pełnej poświęcenia i determinacji drogi człowieka, który zechciał pomóc innym. Wszystko to zdarzyło się naprawdę!

Stany Zjednoczone, druga połowa lat pięćdziesiątych. Na ulicach nowojorskich gett walczą ze sobą gangi nastolatków. Bez przyczyny grupa szukających wrażeń chłopców zabija w parku innego chłopca, kalekę na wózku - ofiarę heinemediny.

Właśnie to opisane w gazecie bulwersujące wydarzenie i zwyczaj cowieczornego oczekiwania w modlitwie na Boga, pielęgnowany przez wiejskiego pastora, splatają się ze sobą w ciąg niezwyczajnych, przykuwających uwagę wydarzeń.

Na całym świecie powstały ośrodki Teen Challenge pomagając młodym ludziom uwikłanym w przemoc, ekscesy seksualne, pijaństwo i narkomanię. Dlaczego było to możliwe? Dzięki poznaniu jedynej prawdziwej Miłości, możliwe jest rozpoczęcie życia raz jeszcze - można narodzić się na nowo!

Książka jest wznowieniem pozycji, która jest nazywana klasykiem literatury chrześcijańskiej. Od pierwszego wydania została przetłumaczona na ponad 30 języków świata oraz sprzedana w 16 milionach egzemplarzy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: David Wilkerson
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 249
Wymiar [mm]: 145x200
EAN: 9788363271350
ISBN: 9788363271350
ID: 299467

Zobacz również

Krzyż i sztylet
40.12 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...