BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Byłam opętana

Ocena:
(1 opinii)

Autorka książki doświadczyła wielu cierpień zarówno fizycznych, jak i psychicznych, a także niesprawiedliwości, ludzkiej zawiści i podłości. Doznawała wewnętrznych tortur, których natury nie potrafiła określić. Po wielu latach odkryła, że tylko Bóg może ją uwolnić z więzienia, w którym jej rodzina jest trzymana od kilku pokoleń.

"Byłam opętana" to promienne świadectwo osoby uwolnionej ze szponów Złego. Pasjonująca, prawdziwa historia, którą czyta się jednym tchem.

To byłaby ponura książka, gdyby Fabienne opisywała swoje przeżycia z chęci odwetu czy ze znamionami cierpiętnictwa. Na szczęście opowiada o nich z taktem i lekkością, niesiona na skrzydłach odzyskanej wolności w stronę światła. Najmocniejszą i najbardziej odkrywczą stroną książki jest analiza egzorcyzmu, któremu Fabienne nie poddała się biernie, jakby to był rodzaj magicznego rytuału. Fabienne opisuje swoją wewnętrzną walkę z dużą intuicją psychologiczną i duchową.

ks. Rene Laurentin
Zły nie może ukrywać się dłużej wobec wyjątkowej świętości kapłana i siły urzędu egzorcysty. Zły musi się wreszcie ujawnić i zamanifestować swoją obecność. [...] Szatan używa nieznanych jej obelg albo takich słów, których ona nigdy nie używa i wchodzi w jej myśli! Ona nie słyszy głosu, bo ona myśli takie sprośności, ale zauważa, że nie pochodzą od niej. Ze zgrozą odkrywa, że Zły nie powstrzymywał się i przez całe lata częstokroć i długotrwale panował nad jej myślami i wprowadzał ją w błąd, a ona nie była tego świadoma. Teraz cierpi męki, ponieważ „to coś” z niesłychaną gwałtownością walczy w niej przeciw dobremu kapłanowi, a raczej przeciw Temu, którego kapłan reprezentuje.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

warto przeczytać!

świetna i wciągająca książka. jedna z moich ulubionych;)

autor opinii: Marta G

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 254
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7482-524-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Byłam opętana Byłam opętana
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...