TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Psychiatra w piekle. Opętanie, szatan, egzorcyzmy - świadectwo naukowca

Ocena:
(1 opinii)

Poruszające świadectwo wybitnego naukowca, to pierwsza książka, która ujawnia myśli i doznania osób dotkniętych opętaniem demonicznym!

Prof. Simone Morabito, znany i ceniony naukowiec z przeszło trzydziestoletnią praktyką w wielkich uniwersyteckich klinikach, zebrał obszerny, udokumentowany materiał na temat chorób spowodowanych przez szatańskie opętanie.

Jak sam przyznaje, przez wiele lat nie wierzył w realne istnienie złych duchów i możliwość opętania. Dopiero wstrząsające fakty, z którymi spotkał się w swojej praktyce lekarskiej, sprawiły, że całkowicie zmienił zdanie.

Od tamtego czasu zaczął zbierać dokumentację na temat chorób spowodowanych przez szatana. Dziś współpracuje z wieloma egzorcystami i często jest zapraszany na konferencje dotyczące tej problematyki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Polecam tę książkę każdemu a w szczególności każdemu psychiatrze . Autor ukazuje nam świat ludzi uznanych za psychicznie chorych a w rezultacie zniewolonych lub dręczonych przez demony ,w mądry i przystępny sposób tłumaczy że właściwie za chorobą może stać ciemna strona mocy i często tak jest .Polecam .

autor opinii: Agnieszka Pyż-Felusiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Simone Morabito
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 346
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378640486
ISBN: 978-83-7864-048-6
ID: 242552

Zobacz również

Psychiatra w piekle. Opętanie, szatan, egzorcyzmy - świadectwo naukowca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...