BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak stać się doskonałą

Ocena:
(2 opinii)

Systematycznie przeprowadzany rachunek sumienia pozwala na dobre ukształtowanie serca. To narzędzie, które szczególnie w dzisiejszych czasach może pomóc nie tylko w dobrym przygotowaniu się do sakramentu spowiedzi, ale także w ustawianiu priorytetów oraz podejmowaniu decyzji.

Autorka, będąc żoną, mamą i osobą zaangażowaną w ewangelizację, zachęca, żeby podczas rachunku sumienia zadać sobie pytania m.in. o:

- relacje z Bogiem,

- misję chrześcijańskiej kobiety,

- budowanie relacji z mężem i dziećmi,

- rozwój osobisty w każdej dziedzinie.

To doskonały rachunek sumienia dla kobiet, który obejmuje wiele ważnych dziedzin i sfer życia kobiety. To bezcenne narzędzie, bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach, kiedy tak wiele kobiet gubi się we własnej tożsamości.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, szczególnie żony i mamy. Pomaga uporządkować swoje priorytety i nie szarpać się z życiem. Najbardziej ujął mnie rozdział o godności kobiety, gdyż nigdzie wcześniej nie spotkałam się z takimi treściami. Z całego serca polecam!

autor opinii: Monika

Rewelacja

Książka okazała się rewelacyjna pozwalająca spojrzeć na różne aspekty w zupelnie inny sposób. otwiera również oczy na wiele spraw których wcześniej nie dostrzegłam w życiu swoim i swoich bliskich.gorąco polecam.

autor opinii: Kasia Żaboklicka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: 2019
ISBN: 9788374829670

Zobacz również

Jak stać się doskonałą
11.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...