BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Matka. Opowieść o cudzie

Ocena:
(1 opinii)

Nazywa się Paul i mieszka gdzieś na zapadłej wsi. Równie dobrze może to być małe miasteczko albo metropolia. Nieważne. Odkąd dom opuścił starszy brat, jego życie zamieniło się w koszmar. Dzień po dniu umierał w nim dawny Paul, któremu radość sprawiał każdy poranek, który potrafił się śmiać do słońca, miał marzenia, plany na przyszłość.

Aż nie wytrzymał. Uciekł. Od konającej matki, jej narzekań, nieustannych utyskiwań, oskarżeń, szyderstw… Dość miał już słów i spojrzeń, które zabijają… Więc odszedł… Nie chciał być już dłużej tym, kim się w końcu stał…

Niniejsza historia - "Matka. Opowieść o cudzie" - to literacki debiut Sylvain Clémenta, który na co dzień jest profesorem filozofii, mężem i ojcem trójki dzieci. Bohater tej opowieści, Paul, targany jest przez sprzeczne uczucia. Poznajemy jego gniew, przygnębienie, nienawiść, a w końcu miłość. I pragnienie, by jednak wybaczyć, by na nowo zacząć żyć.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiązka o walce o własne życie i możliwość uwolnienia się od planów i wizji matki bohatera, która niszczy mu życie. W końcu uwalnia się od poczucia winny i niespełnionego życia dzięki cudzie jaki dokonuje sie w jego duszy w przydrożnej małej zniszczonej kapliczce z Jezusem ukrzyżowanym. Opowieść o tym jak miłość Boga pomaga przemieniać nasze życie. Polecam.

autor opinii: FicekM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 92
Wydawnictwo: Promic
Wydanie: Warszawa 2012
ISBN: 978-83-7502-336-7

Zobacz również

Matka. Opowieść o cudzie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...