O książce

Nie bój się, wierz tylko. O drogach uzdrowienia duchowego i fizycznego

Ocena:
(6 opinii)

Ojciec Józef Witko OFM zaprasza nas ponownie do wspólnej modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne. Tym razem szczególnym tematem stają się nasze lęki, zwątpienia i uwikłanie w grzech jako przeszkody oraz wiara w Chrystusa, jako jedyna droga do prawdziwego uzdrowienia i wolności. Myślą przewodnią książki stają się słowa Jezusa wypowiedziane do Jaira, przełożonego synagogi, którego córka zachorowała i zmarła: „Nie bój się, wierz tylko, a twoja córka będzie ocalona”. Książka składa się z trzech części: rozważań, modlitw o uzdrowienie i uwolnienie oraz świadectw ludzi o działaniu Ducha Świętego w ich życiu, na które otworzyli się dzięki modlitwie i uczestnictwu w Eucharystii.

Ojciec Józef Witko, franciszkanin, od dziesięciu lat prowadzi wraz z innymi braćmi Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w różnych miejscowościach Polski.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Porażająco piękna książka

Tak pięknej, skromnej i jednocześnie niezwykle prostej w słowa książki nie pamiętam żebym czytała. Od pierwszych słów książka zachwyca. Po jej przeczytaniu odczuwa się uduchowienie, napełnia nadzieją. Warta polecenia. Jestem teraz czytelniczką wszystkich książek o. Witko.

autor opinii: Evelina Cyroń

Nie boj się wierz tylko

Bardzo fajna lektura, polecam

autor opinii: Sylwia

Chwała Panu

ks Józef Witko prawdziwy kapłan Żywego Boga,który Boże Słowo tłumaczy i uczy nas jak pięknie z miłością czytać Biblię i poznać moc przyjętego z wiarą Słowa.Polecam wszystkim.

autor opinii: Leokadia Paprocka

Fantastyczna. Książka, którą czyta się jednym tchem. Rozważania na podstawie fragmentów Pisma Świętego. Zawiera modlitwy i świadectwa. Jedno czytanie to za mało. Będę do niej wracać. Polecam.

autor opinii: Danuta

to czego szukałam

Bardzo mi ta książka pomogła. Cierpię na nerwicę natręctw, bardzo ciężko się z tym żyje, ale uważam że ta książka bardzo mi pomogła. Chwała Panu,że na nią trafiłam !!!

autor opinii: Wiola

Niezwykłe świadectwa osób uzdrowionych. Książka, która napełnić może nadzieją każdego, kto przechodzi przez trudny okres swojego życia, kto cierpi na ciele lub duchu

autor opinii: Iwona Jaros

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-619-8902-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Nie bój się, wierz tylko. O drogach uzdrowienia duchowego i fizycznego Nie bój się, wierz tylko. O drogach uzdrowienia duchowego i fizycznego
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 3,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa