TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowić rany, aby odnaleźć własną misję

Książka, którą się dzielimy, jest owocem procesu osobistego i wspólnotowego Misjonarzy Krwi Chrystusa z Ameryki Łacińskiej, którzy własnym językiem i z własną dynamiką opisują niektóre biblijne postacie. Każda z nich, oprócz swojej historii, jest także ucieleśnieniem historii i doświadczenia jednego z misjonarzy.

Chcemy pokazać, na czym może polegać proces uzdrawiania i pojednania w świetle tajemnicy Krwi Chrystusa, proces, który niewątpliwie doprowadzi nas do pytania o nasze osobiste życie. A jeśli pozwolimy, aby dotknęła nas łaska Ducha Świętego, doprowadzi to nas do pojednania z Bogiem, z samym sobą, z naszymi bliźnimi i z naszym otoczeniem.

Jeśli nie zaakceptujemy naszych ran i nie umieścimy ich w ranach Odkupiciela, będziemy zdominowani przez straszne demony strachu, poczucia winy i gniewu.

Te negatywne siły przeważają w życiu tych, którzy nie stawili czoła własnym cieniom! Ciemność jest niebezpieczna tylko wtedy, gdy jej nie dotkniemy, gdy nie wejdziemy w nią.

Musimy zaprzyjaźnić się z naszymi ciemnymi stronami i wyrwać je z ciemności, aby umieścić je w świetle Chrystusa Zmartwychwstałego!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Juan Carlos Barajas CPPS
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 115x180
EAN: 9788363459086
ISBN: 978-83-63459-08-6
ID: 261351

Zobacz również

Uzdrowić rany, aby odnaleźć własną misję
15.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...