BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Poczwarka

Ocena:
(1 opinii)

Adam i Ewa to młode, zamożne, wykształcone małżeństwo. Spełnieniem ich ambicji i planów na przyszłość ma stać się dziecko. Jednak jego narodziny okazują się ruiną, nie realizacją marzeń: dziewczynka ma zespół Downa w wyjątkowo ciężkiej postaci.

Ewa - poprzez instynktowne poświęcenie - uczy się akceptować córkę, choć nie jest w stanie dotrzeć do jej świata. Adam, którego zawiedzione nadzieje zamieniły się w odrzucenie, coraz bardziej oddala się od rodziny.

Nie ma pojęcia, że Marysia-Myszka - niezdolna do wypowiedzenia poprawnego zdania i wykonania sensownej w ludzkich oczach czynności - zrywa jabłka z rajskiego drzewa i rozmawia z Bogiem.

Czy zdarzy się coś, co otworzy zatrzaśnięte między nimi drzwi? Być może klucz znajduje się w przeszłości...

Książka Terakowskiej to poruszająca do głębi opowieść o tym, jak wiele - zbyt wiele - czasu trzeba często, by zrozumieć, że prawdziwa miłość nie stawia warunków i o tym, jak trudno zburzyć mur obcości, który wyrósł niepostrzeżenie między człowiekiem a jego własnym dzieciństwem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Mądra i wzruszająca

poczwarka okazała się cudem, i choć medycyna nie zna drogi by ją odmienić to ona odmienia świat i jej najbliższych. Metafizyczna wręcz metamorfoza buntu i rozgoryczenia w miłość i wzruszenie. Terakowska bardzo stanowczo oświadcza, że każde życie ma sens i wartość. Moje dorastające córki są książką i tematem oczarowane. Gorąco polecam.

autor opinii: Agata Patalan

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 328
Wydawnictwo: Literackie
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-08-05367-6

Zobacz również

Poczwarka
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...