BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem

Ocena:
(2 opinii)

Temat sekt jest złożony. Krzyżuje się tu wiele zagadnień różnych dziedzin. W swojej pracy Autor zwraca uwagę na zagrożenia światopoglądowe oraz duchowe, co często jest dziś lekceważone.

Jednakże w momencie powstawania książki, biskupi oraz specjaliści w Watykanie, obradowali na temat ruchu New Age i sekt, z nim związanych. Oznacza to, że problem sekt, fałszywych duchowości czy błędnych światopoglądów jest wciąż aktualny. Ciągle szuka się odpowiedzi na pytania z tym tematem związane.

Czytelnik znajdzie tu konkretne odpowiedzi, które pogłębią wiedzę na poruszane w niej tematy. Można też skorzystać z porad biur, organizacji i osób, których adresy zamieszczone są na końcu książki.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przydatne - nie tylko dla młodzieży....

Pozycja książkowa niezwykle przydatna w domu - dla rodziców, świadomych zagrożeń cywilizacji XXI wieku, zaś w szkole dla każdego wychowawcy - do wykorzystania podczas lekcji wychowawczych, nauczycieli religii, pedagoga szkolnego, a przede wszystkim dla każdego z nas - kto chce poznać metody manipulacji i werbunku do sekt. Książka doskonale zredagowana, informacje ważne zostały "wytłuszczone", zaś kolejne rozdziały zawierają konkretne odpowiedzi na pytania związane z sektami oraz wskazówkami, jak chronić młodych ludzi przed zejściem na drogę ślepego posłuszeństwa.

autor opinii: Agnieszka Lipska

Nic wyjątkowego.

Cieniutka książeczka ogólnie omawiająca zagadnienie sekt. Nie znalazłem w niej nic, czego nie znalazłbym w internecie np. na stronie Dominikańskiego Ośrodka informacji o nowych ruchach religijnych i sektach. Nie mniej, niektórzy lepiej przyswajają wiedzę z kartek, niż z ekranu.

autor opinii: Przemek Drożniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 68
Wydawnictwo: POMOC - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 2006
ISBN: 83-7256-856-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem Sekty - zagrożeniem i wyzwaniem
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...