BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Skazani na (nie)szczęście

Ocena:
(1 opinii)

Któż nie doznał chwil wielkich i małych zranień – ran ciała lub serca? Być może cierpienia zostały częściowo oswojone, pamięć o nich przypomina jednak, że nieszczęście zawsze czyha gdzieś w pobliżu. Dzisiejsze cierpienia nie pozwalają zdać się biernie na obietnice radosnego jutra. Czyżbyśmy byli skazani na nieszczęście? Na bycie „wiecznie nieszczęśliwymi”?

Autor książki stara się przekonać czytelnika, że szczęście nie jest możliwe, jeśli nie włączymy cierpienia jako odbiorcy wszelkiego istnienia i całego ludzkiego życia, jeśli nie przyjmiemy cierpienia jako spotkania, które wyznacza nam szczęście. Przypomina nam piękną prawdę, że „szczęście nigdy nie bierze się znikąd”.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Zaproszenie do czułości

Ta niezwykła książka pokazuje, ze w świecie zniszczonym przez grzech, skażonym i pełnym nieszczęścia można wznieść się na wyżyny człowieczeństwa - tych wszystkich aspektów osobowości ludzkiej, które zaplanował dla nas Bóg przy stworzeniu. I tylko to pielgrzymowanie do stania się osobą, którą zamierzył nas Bóg, poprzez odkrywanie pokładów Jego miłości i czułości dla nas i w nas może doprowadzić nas do najgłębszego poczucia sensu, spełnienia i szczęścia. Gorąco polecam!

autor opinii: Iza

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7580-051-7

Zobacz również

Skazani na (nie)szczęście
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...